А вашето мнение за електроуридите "Конелиано"???

  • 2 548
  • 24
Момичета,мн.сте мили!След като мн.от вас ми дадоха идеи за кухни сега ме мъчи един др.въпрос!!
Вмомента сме се спряли на ел.уреди конелиано.Вашите отзвуци за тях!! Laughing
Предварително Ви благодариа!!
Виж целия пост
# 1
купувай бре, и ние хляб ядем Wink
Виж целия пост
# 2
Личен опит нямам,освен един гофретник. Но преди време исках да си купя такъв абсорбатор и събрах само отрицателни мнения. Произвежда се в Китай и често дефектира.
Виж целия пост
# 3
Имам само микровълнова от тази марка. На 5 години е, но използването й е зверско, а не е мръднала изобщо /пу-пу/. Топлим, правим пуканки, аз размразявам, понякога я ползваме по 20 пъти на ден.
 
Виж целия пост
# 4
имам доста неща на марката и съм много доволна - гофретник , сандвич тостер , тостер , сешоар , ютия , цитруспреса ... всички ги ползвам често и съм нямала проблем  Peace
Виж целия пост
# 5
Имам миксер и пасатор техни. Подарък са. Пасатора го използвах 5 пъти и страх ме хвана, защото присветкаше отвътре като разбивах картофено пюре. Миксера работи, но не го ползвам много, така че не мога да дам мнение. На позната и подариха същите уреди. Пасатора й издържа 3 пускания, а миксера 2-3 месеца го ползва преди да изпуши. Сравнение със същите уреди на bosch i philips не може да се направи. Не бих си купила нещо тяхно, освен ако нямам намерение да го ползвам по-рядко и не си струва да се влагат повече средства.
Виж целия пост
# 6
купувай бре, и ние хляб ядем Wink

Хахахаха  Laughing.

Мнение - отрицателно - и не само мое, а и на работещи с различни марки кухненски електроуреди.
Виж целия пост
# 7
newsm11 
Имам една прахосмукачка /подарък за сватбата/ на тази фирма, която не ми върши никаква работа.
Един тостер /пак подарък от сватбата/, който работи, но не се ползва пък често в къщи.

Виж целия пост
# 8
ИмаХ прахосмукачка-не  ставаше Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Имам стъклокерамичен плот, фурна и абсорбатор - ползват се почти всекидневно от две години и половина и съм нямала проблеми. Честно казано си ги избирах по красота, защото ми хареса дизайна, но да чукна на дърво всичко работи. Всичко беше с 3 години гаранция, като изтече гаранцията ще видим. Иначе имат сервизи в повечето градове в България - поне така са написани на гърба на гаранционната карта. Не ми се е налагало да търся сервиз.
Не знам къде са произведени, но то май вече всичко се прави в Китай.
Виж целия пост
# 10
Единственото което знам ,че тази марка е на-добрата в производството на аспиратори.За други уреди не съм чувала впечатления.
Виж целия пост
# 11
Единственото което знам ,че тази марка е на-добрата в производството на аспиратори.За други уреди не съм чувала впечатления.

Който  ти го е казал, те е излъгал. Нищо подобно, Конелияно не са най-добрата марка абсорбатори. Да не се бъркаш с Фабер случайно ?
Виж целия пост
# 12
Имам стъклокерамичен плот, фурна и абсорбатор - ползват се почти всекидневно от две години и половина и съм нямала проблеми. Честно казано си ги избирах по красота, защото ми хареса дизайна, но да чукна на дърво всичко работи. Всичко беше с 3 години гаранция, като изтече гаранцията ще видим. Иначе имат сервизи в повечето градове в България - поне така са написани на гърба на гаранционната карта. Не ми се е налагало да търся сервиз.
Не знам къде са произведени, но то май вече всичко се прави в Китай.




а може ли да ми изпратиш снимки! Embarassedако е удобно разбире се!
придварит.благодаря!
Виж целия пост
# 13
Имам прахосмукачка и съм доволна.
Виж целия пост
# 14
Към нея ни дадоха подарък тостер и сокоизтисвачка и от тях съм доволна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия