Крем за лице за смесена кожа - от коя марка сте доволни?

  • 7 389
  • 29
Трябва да си взема някакъв крем за лице. Досегашния хидратантен на Л'Ореал, който ползвах вече не действа по същия начин. Лицето ми в момента е със суха кожа, а носа и брадичката са леко мазни. Вероятно промените се дължат на промяната на някои хормони след раждането.
Някакви идеи?
Виж целия пост
# 1
И аз в момента съм в чуденка:)-със смесена кожа съм...
Ще чакам предложения!
Предпочитам да е с фактор крема:)))
Виж целия пост
# 2
Здравейте,
аз имам смесена кожа и съм много доволна от крема и измиващото на Noviderm-кожата ми е гладка и мека  bouquet
пс:ама няма фактор
Виж целия пост
# 3
Здравейте,
аз имам смесена койа и съ много доволна от крема и измиващото на Noviderm-кожата ми е гладка и мека  bouquet
каква е тази марка Noviderm Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Аз съм със смесена кожа и съм много доволна от Юсерин - хидратиращ флуид със SPF 15  Peace
Виж целия пост
# 5
Виж целия пост
# 6
Здравейте,
аз имам смесена кожа и съм много доволна от крема и измиващото на Noviderm-кожата ми е гладка и мека  bouquet
пс:ама няма фактор
Още един глас за Новидерм - аз имам Бораде измиваща емулсия и Бораде крем за смесена кожа за възрастни. Повече ми харесват от 3те стъпки на Клиник Thinking
Намират се във всяка по-добре заредена аптека Peace
Виж целия пост
# 7
Здравейте,
аз имам смесена койа и съ много доволна от крема и измиващото на Noviderm-кожата ми е гладка и мека  bouquet
каква е тази марка Noviderm Rolling Eyes
това е френска медицинска  козметика.доколкото знам е от около  година на пазара
цените са около 20лв.аз използвам серията Boreade-тя е за смесена кожа с несаършенства Grinning
http://www.noviderm.ru/-ето ти  да си разглеждаш,ако разбираш руски,ако не можеш да попиташ в аптеките  bouquet
Виж целия пост
# 8
  bouquet Heart EyesБлагодаря maryamvp Hug
Виж целия пост
# 9


И аз съм със същия и нямам забележки Flutter
Виж целия пост
# 10
Няма защо! Пак заповядай!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Доволна съм от крема за мазен и смесен тип кожа на Талодерма  Peace.
Виж целия пост
# 12
http://www.farmabebe.com/uploadedFiles/215988.G.jpg

от този съм много доволна
Виж целия пост
# 13
И аз съм с Талодерма за мазен и смесен тип кожа и нямам забележки засега! А и дори да не ти допадне,е много евтин. Но според мен си заслужава...
Виж целия пост
# 14
Препоръчвам ти Талодерма за мазна и смесена кожа и на L'Oreal, но не помня как точно се водеше Embarassed Много е лекичък!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия