фоликулярен яйчник?

  • 2 439
  • 17
сега най-новото : десния ми яйчник вместо да се пукне фоликула на 14я ден -си остава в киста и се налага да пия противозачатъчни (диане -35).Пия 1 месец-пукне се.Но на 14я ден като се образува нов-неще да се пукне и пак си остава като киста.Пак противозачатъчни.При това нараства в големи размери и не може да се пукне с инжекция.
Нещо не виждам как ще забременея. Пак омагьосан кръг. Какъв е смисъла да се правят опити като не се пука фоликула и съответно не може да се отдели яйцеклетка Sad
 Cry
Виж целия пост
# 1
И аз имах същия проблем.Пила съм и противозачатъчни,и хормони и какво ли не и също се бях отчаяла.Но сега съм вече в 5 месец,така че нищо не се знае.Стискам ти палци и при теб нещата да се развият така!
Виж целия пост
# 2
Посети лекар гинеколог-ендокринолог /може би е СПКЯ/
Не е толкова страшно - забременява се  Grinning
Виж целия пост
# 3
Пука се с медикаменти.
Виж целия пост
# 4
Позата история.

Но фоликула не е само един, а повече - природата се е погрижила за няколко възможности - някои се пукат, други не.

Шанс винаги има, дори когато това ти изглежда невъзможно.
 
Успех!
Виж целия пост
# 5
Може би с по-висока доза Прегнил ще се пукне Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
И аз имах такъв проблем по едно време, ама тогава още не исках бебе и затова много - много не му обръщах внимание и кистите си изчезнаха. Пих някакви хормони, ама не си спомням вече какво  newsm78
Споко, всичко ще бъде наред, всяко нещо има начало и край, нали  Hug
Виж целия пост
# 7
след като ходих доста дълго време на гинеколог които ме въртеше на шиш, сега отидох в клиниката на щерев.Там ми казаха че еъпреки че имам доста голям фоликул, мога да забременея.Да не взимам нищо 6 месеца и ако дотогава не стане ще ми правят цялостни изследвания.6 месеца.Не ми е ясно обаче като имам този голям фоликул -как по точно ще забременея като не се пука изобщо.голям е 3, цяло и нещо така каза предишната лекарка
Виж целия пост
# 8
Ако не си сигурна, че имаш доверие на лекаря, при който си, отиди и потърси още едно мнение! Thinking
Ако пък мислиш, че е прав, тогава почакай 6 месеца и виж какво ще се случи  Naughty. Аз съм имала също овулаторни кисти и те се пукат от самосебе си и изтичат с цикъла  Hug. Когато жената е млада, това е нормално. Много често тези проблеми се решават след като роди веднъж, което означава, че е напълно възможно да забременееш! newsm10
Успех!
Виж целия пост
# 9
проблемът е че при мен фоликула изобщо не се пука.Въпросъте може ли като имам фоликул да забременея или първо трябва да се спука за да има бременност
Виж целия пост
# 10
проблемът е че при мен фоликула изобщо не се пука.Въпросъте може ли като имам фоликул да забременея или първо трябва да се спука за да има бременност
Трябва първо да се спука фоликула.
Иначе яйцеклетката остава вътре и няма как да стане оплождане и имплантиране.
    
Виж целия пост
# 11
Тогава защо ми казаха че въпреки че имам доста голям фоликул, мога да забременея.Да не взимам нищо 6 месеца и ако дотогава не стане ще ми правят цялостни изследвания.6 месеца.
нищо не разбирам Sad(((((((((((((((((((9
Виж целия пост
# 12
Колкото доктори - толкова и мнения.
Въпрос на късмет е да попаднеш на този с правилното мнение в твоя случай.
Ако не си сигурна какво правиш, иди при друг лекар.
Виж целия пост
# 13
Консултирай се с друг лекар
Виж целия пост
# 14
Консултирай се с друг лекар!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия