може ли след ваксина да се пътува

  • 1 257
  • 13
Здравейте мили мами. Ако некоя от вас може да отговори на въпроса ми ще съм ви много благодарна. Във вторник на 27.02 биха втората ваксина ДТК на дъщеря ми по здравна каса. Интересува ме дали е проблем пътуването ни в друг град на  разстояние 230 км.  на 02.03. ( петък ) или не . Защото ми казаха че трябва да  се избягват контактите с външни хора, но незнам за колко време. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Естествено,че може Peace
Виж целия пост
# 2
Хубаво е да се избягват контактите докато отмине действието на ваксината - 2-3 дни.
Виж целия пост
# 3
Няма проблем.
Ние пък не сме избягвали контакти, лято беше - нон-стоп навън от сутрин до вечер. То пък и какви контакти толкова може да има едно бебе... Лежи в количката и толкова.
Виж целия пост
# 4
И аз съм на мнение, че няма проблем, ама знам ли newsm78
Виж целия пост
# 5
Може да се пътува. Peace
Виж целия пост
# 6
Разбира се Hug
Виж целия пост
# 7
Естествено,че може Grinning
Виж целия пост
# 8
И според мен може.
Виж целия пост
# 9
Не мисля ,че има прблем да пътувате.
Виж целия пост
# 10
Спокойно можеш да пътуваш след като са минали 2-3 дни. Щом през тези дни не е направил реакция след ваксината няма опасност по-късно да направи. Аз често пътувам с детето си София-Варна-София с влак и обикновено е след ваксина Wink
Виж целия пост
# 11
Веднага след ваксината ходихме да пазаруваме. Питахме лекарката докато ме я биеха и тя каза няма проблем. Значи следователно, няма проблем да се пътува.
Виж целия пост
# 12
Ами да защо пък не, то вече ще е минало достатъчно време. Приятен път.  Hug
Виж целия пост
# 13
Много ви благодаря. Просто се чудех дали няма да е опасно, защото там естествено ще има и доста външни хора, които да искат да я видят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия