Хълцане

  • 1 295
  • 29
Здравейте,
моето бебенце е на 2 седмици. Почти след всяко хранене след като се оригне се разхълцва...жал ми е да я гледам как подскача Sad. Чудя се това нормално ли е? Случвало ли се е и на други? Струва ми се че е прекалено често това хълцане Sad.
Виж целия пост
# 1
И при нас беше същото, но с времето намаля.Случва се все по-рядко Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Бебетата хълцат много по-често от по-големите деца и от възрастните. Дръж я правичка още малко след като се оригне, може да помогне. Наси се оригваше по два-три пъти, но също много често хълцаше.
Виж целия пост
# 3
Случва се на почти всички бебчета,няма нищо притеснително.Ако даваш водичка на бебето-това помагаше при нас.Но най-често хълцането спираше само.Така беше моят син до 2.5 месеца,сега не хълца след ядене,на 4 мес. е.Затова пък сега хълца след като се разсмее на глас...
Виж целия пост
# 4
моят бебок се беше разхълцал още в корема и продължи и след това. постепенно спря. четох че това не му пречи , освен ако е по време на хранене, само на нас ни изглежда жално, но то не страда
Виж целия пост
# 5
Всички бебета хълцат. При смяна на памперс (охлаждаш я), при влага, при преяждане, при неправилно поет въздух и сигурно има още причини. Александра, например, се разхълцва като се смее по-продължително. Детска му работа! Laughing
На вашите месеци давах подсладена вода, защото обикновена пиеха 2 глътки и спираха, а хълцането продължаваше.
Виж целия пост
# 6
Много често ни се случваше и на нас но с"напредване на възраста"все по рядко
Виж целия пост
# 7
Нормално е не се притеснявай.
Виж целия пост
# 8
И ние много хълцахме , но отшумя с времето.Не се притеснявай всичко е ОК.
Виж целия пост
# 9
Да,и при нас беше същото.Слагах Тери на една страна да не се друса чак толкова,че цялата подскачаше.
Виж целия пост
# 10
И ние сме така... ама с времето става по-рядко. Някои дни въобще не се разхлъцва вече. Давам й биберон да смуче. Малко помага по-бързо да спре и много я гушкам, че и на мен ми става жал  Cry
Виж целия пост
# 11
Моят син ми хълцаше още в корема..беше мн смешно, но си беше факт! Почти винаги след като се нахранех, той се разхълцваше Joy
Сега пак си хълца, но не толкова често..нищо не давам, минава си от самосебе си.
Не мисля че има от какво да се притесняваш Wink
Виж целия пост
# 12
И при нас беше същото, но с времето намаля.Случва се все по-рядко Simple Smile

Май е нормално при нас е същото,но сега си е свикнала и дажи си заспива хълцайки Peace
Виж целия пост
# 13
И моята дъщеря хълцаше безобразно след всяко ядене като новородена и аз безпомощно я наблюдавах как подскача.
Нищо не можеш да направиш съществено, освен да я гушнеш, с времето ще отмине  Hug
Виж целия пост
# 14
При нас беше същото, но с времето отмина Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия