добър фризьор

  • 238 010
  • 737
Здравейте:)Преди месец родих и второто си дете и вече е време да се погрижа и за себе си. От утре тръгвам на фитнес. Но ми се иска да променя  външния си вид като започна от косата. Имам дъгла, гъста коса, но ми се иск нещо различно. Искам да отида при някой супер фризьор дето си разбира от работата и да  се оставя в ръцете му, защото и аз незнам каква прическа да си избера. Иска ми се да си повиша самочувствието като започна именно от такава голяма промяна като косата. Препоръчайте ми такъв фризьор Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Кажи в коя част на София ще ти е удобно да отидеш  Thinking

Искренно ти препоръчвам мойта фризьорка- 0898 878 498- Мария  Grinning
Салон  "Мания", намира се зад Френската гимназия  Grinning
Виж целия пост
# 2
Аз ходя при Сезен в салона на Капанов на Скобелев. Не бих я сменила за нищо на света...
Виж целия пост
# 3
салон "Кало" в Младост 1а  Grinning
Виж целия пост
# 4
Кажи в коя част на София ще ти е удобно да отидеш  Thinking

Искренно ти препоръчвам мойта фризьорка- 0898 878 498- Мария  Grinning
Салон  "Мания", намира се зад Френската гимназия  Grinning
Живея в Младост 1, но ми е удобно навсякъде,защото съм с кола.
Виж целия пост
# 5
Аз ходя при Сезен в салона на Капанов на Скобелев. Не бих я сменила за нищо на света...
И аз си мислех да пробвам салоните на Капанов.Дали би ми дала координати Praynig
Виж целия пост
# 6
Аз препоръчвам Кало
Виж целия пост
# 7
Жоро Колев ''суета''.намира се близо до Билла на Бул. България
много известен в средите си.голяма част от фолк певиците са му клиентки
Виж целия пост
# 8
Сезен Конакчиева
9523787
бул. Скобелев 63

Само трябва да си запазваш час от по-рано. Много е трудно да се уредиш с час от днес за утре при нея. Аз се обадих в понеделник за събота и пак имаше само 2-3 свободни часа.
Виж целия пост
# 9
Радина от салоните "Стил" - на ул. Оборище е единият, а другият на ул. Иван Асен II. Peace
Виж целия пост
# 10
Мария Томова от салон "Вени" Peace
Виж целия пост
# 11
Понеже си търся нов фризьор (моята замина в чужбина завинаги  Confused)  и бих искала да се възползвам от темата за да не пускам нова със същото заглавие.
В момента косата ми е къса малко над раменете и права и всяка грешка на фризьора си личи от километър. Така, че моля ви препоръчайте ми такъв фризьор. Иначе за да си намеря отново "моя фризьор" бих пробвала наред  Wink. Но ще изчакам вашите препоръки.
Благодаря ви.
Виж целия пост
# 12
Радина от салоните "Стил" - на ул. Оборище е единият, а другият на ул. Иван Асен II. Peace

къде на Иван Асен ??? и тази Радина на двете места ли работи?
Виж целия пост
# 13
Аз да похваля Чочо от Фетиш.....(почти всички фолк певачки се правят при него, много бизнес дами и популярни хора)той е най- добрия , от опит го казвам  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Под колоните на "Валентините" на "Графа" има козметично студио и фр. салон. там работи едно момче, казва се Кристиян. Той е мн. добър фризьор. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия