PRISON BREAK: season 2 / 3 (VII тема)

  • 15 636
  • 386
# 30
да, няма да има  Confused
Виж целия пост
# 31
2-ри брой на списание Prison Break (скенирано)
Виж целия пост
# 32
Примиерата на 3-ти сезон е на 29.08 тази година и има голяма вероятност да сменят името на сериала.2-ри сезон ще завърши все едно това е края на историята, но ще оставят няколко въпроса без отговор за да продължи интригата в 3-ти сезон.Моето лично мнение е че ще намалят черните краски и ще вкарат повече интрига приклячение и любов:)))) Heart Eyes
Виж целия пост
# 33
Тоест ще го разводнят  Sick на мен затова ми харесва този филм- няма любовни и сладникави истории...мразя в подобен тип филми (с повечко екшън) сладникавата част, винаги ги превъртам...ако направят действително така, то ще изгубят доста голяма аудитория.И ако ще приклюват историята то по- добре да свърши сериала и да си направят друг сериал , още повече щом ще сменят името Rolling Eyes
Виж целия пост
# 34
Alabala, кой е този в подписа ти, не Теди  Grinning, другият  newsm78
Виж целия пост
# 35
Alabala   bouquet
Виж целия пост
# 36
Alabala, кой е този в подписа ти, не Теди  Grinning, другият  newsm78

Май е един пич от сериала Heroes... един дето ходи и търси хора с abilities и ги убива и си присвоява способностите им.
Виж целия пост
# 37
Alabala, кой е този в подписа ти, не Теди  Grinning, другият  newsm78

Май е един пич от сериала Heroes... един дето ходи и търси хора с abilities и ги убива и си присвоява способностите им.
мдам, точно той е.МОФ, какво става с тебе, отдавна не съм те засичала  Hug
Виж целия пост
# 38
Alabala, кой е този в подписа ти, не Теди  Grinning, другият  newsm78

Май е един пич от сериала Heroes... един дето ходи и търси хора с abilities и ги убива и си присвоява способностите им.
мдам, точно той е.МОФ, какво става с тебе, отдавна не съм те засичала  Hug

Тук съм аз, на къде без мене... но не се обаждам много много, че един вид време нямам, а и нищо умно нямам за казване.
Та ся кво? Призъна почват да го дават през 2 седмици ли или как ще е?
Виж целия пост
# 39
Днес май нито Бягство,нито Отчаяни съпруги ще има... Sad
Виж целия пост
# 40
ами остават няколко серии и май гледат да протакват работата...аман, обаче на тях кво им дреме нали знаят какво става в следващата серия  Crazy

Виж целия пост
# 41
я, нова тема Grinning
Виж целия пост
# 42
  bouquetДа се наредя и аз в новата темичка.Много жалко ,че няма серийка Rolling EyesКолко остават още до края на втори сезон?
Виж целия пост
# 43
Денят ми е празен днеска  ooooh!  Tired  Cry
Виж целия пост
# 44
запис и от мен. отваря ли ви се замундата?на мен не Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия