питане за бубата!

  • 2 252
  • 20
Мили мами имам такъв въпрос на колко месеца бяха вашите момчета когато им се отвориха бубите. Нашата съвсем малко се е отворила и нашето педи ме кара другия месец да го водя на доктор да му я цепнат ли незнам, но на мен ми се струва много малък ние сега направихме 3 месеца - - караме четвъртия. Как беше при вас споделете.
Виж целия пост
# 1
Разбира се, че е рано. Млък е за това. (темата по принцип не за тук) Имаше някъде тема за това. Ако искаш се разрови в търсачката може да намериш нещо интересно.
Виж целия пост
# 2
Извинете, на кое викате "буба" newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз мисля, че става въпрос за оголване на пацата.
Дано да съм разбрала правилно  Embarassed
Виж целия пост
# 4
Заголихме я изцяло в 6тия месец.Дотогава само лек масаж
Виж целия пост
# 5
Нищо не съм пипала.Нямам идея дали е заголена,забелена и т.н.Не само,че не е нужно,но може да бъде и вредно.
Виж закованата тема "Фимоза" в Здравния подфорум.
Виж целия пост
# 6
На Алекси свършихме тая работа точно около 4-5ти месец. Направи го един познат хирург в Пирогов. От него знам, че колкото по-рано - толкова по-добре, защото когато пораснат това ги травмира. Има случай, на едни познати - направиха го някъде към годинка - момченцето не беше пишкало след това цял ден от страх, че ще го боли и после не даваше дълго време да му слагат риванол и въобще да го мият. Така че Мартин смятам също да го "обработим" този или другия месец. Алекси точно след 1/2 час беше забравил всичко и се кикотеше. Иначе по време на "процедурата" доста пищеше, но неговата пишуна беше абсолютно затворена.
Виж целия пост
# 7
Извинете, на кое викате "буба" newsm78

Дъщеря ми така вика на биберона си  ooooh! И аз покрай нея  Grinning
Виж целия пост
# 8
Извинете, на кое викате "буба" newsm78

Дъщеря ми така вика на биберона си  ooooh! И аз покрай нея  Grinning
Мхм - и ние с татито викаме "буба" на биберона.
Ако е за пишлето - заголвах колкото можеше без да дърпам на всяко миене.
Виж целия пост
# 9
Педката забели пениса на моя син на 3 месеца.Плака доста,болеше го при уриниране.Вичко мина за 20 часа.Въобще не съжалявам,сега поддържам изрядна хигиена и ми е много лесно така.По принцип ползвам услугите на две педиатърки и двете бяха на едно мнение по този въпрос,доверих им се и не сгреших! Hug
Виж целия пост
# 10
Преди месец сестрата ни забели пишлето, много бързо му мина, на момента нищо не усети, само вечерта беше малко кисел.
Абсолютно съм на мнение, че това трябва да се направи, и колкото по - рано, толкова по - безболезнено и по - малко травмиращо.
Само, че има случаи, в които дори сред изрядна хигиена кожичката пак се сраства (снощи забелязах това при нас и оттогава меко казано съм яхнала метлата... #Cussing out)
Виж целия пост
# 11
Извинете, на кое викате "буба" newsm78

Дъщеря ми така вика на биберона си  ooooh! И аз покрай нея  Grinning

и ние така викаме Peace

Иначе от опит мисля, че е рано за твоето момченце такъв резултат
Виж целия пост
# 12
В здравния има много теми за фимозата.
hahaha Страшни кодови названия!!!
Първо мислех, че се пита за бибата, после се бая се почудих... Joy
Та все пак по темата за "бубите" -- аз започнах да забелвам от първия месец, до 5-6-я вече си беше забелен целия. Peace
Виж целия пост
# 13
Колкото по-рано толкова по-добре, не е травмиращо за детето
Виж целия пост
# 14
 Laughing ooooh!
Аз помислих за буболечка някаква  Laughing
Не се пипа нито бубата, нито чурката, нито пацата, нито пишката. Не се забелва, не се дърпа, не се цепва. Кога ли и нашите доктори ще излязат от каменната ера  Confused Rolling Eyes
Ето темата за фимозата http://www.bg-mamma.com/site/content/view/966/53/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия