На кого прилича първото ви дете

  • 13 338
  • 208
Най-напред се извинявам, ако скоро е пускана подобна анкета - аз търсих, но нищо не открих Grinning
Пускам я, защото най-често първородените деца на моите познати приличат на таткото, но нямам идея дали това е просто съвпадение.
Така че ме гложди леко любопитство и ако имате желание да се включите, ще ми е интерсено да видя какво ще излезе.
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Забелязала съм, че ако са момичета - първата прилича на майката, а втората на бащата. Ако е момче - по-често на майката, а момичето на бащата.
Виж целия пост
# 2
На мен. Момче е. В повечето случаи момчетата са на майките, момичетата на бащите, но има и много изключения, разбира се.
Момичето на една приятелка прилича на свекър й и на мъжа й.
А на друга приятелка момичето прилича на нея /на майка си/.
А на трета пък момчето на баща си.
Така, че няма голяма зависимост всъщност Thinking
Зависи кои гени са по-силни.
Виж целия пост
# 3
Криси прилича на татко си. Казват, че има и мои черти, но очевадно прилича на мъжа ми.
Виж целия пост
# 4
Целият е на баща си.
Виж целия пост
# 5
На всички - на мен, на баща си, понякога на сестра ми, на свекър ми Crazy
Виж целия пост
# 6
и двете деца са на баща им  Close
Виж целия пост
# 7
и двете деца са на баща им  Close

 Grinning и моите момичета приличат на баща си, все едно не са моите, нищо нямат на мен
Виж целия пост
# 8
Голямото ми момченце прилича на татко си, а малкото на мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
На мен!
Виж целия пост
# 10
Дъщеря ми много прилича на мен. Малко и на баща си, но пък ние с него си приличаме. Grinning
Виж целия пост
# 11
Когато беше по-малък приличаше на баща си, но сега прилича на мен. Wink
Виж целия пост
# 12
Имам си умалено копие.
Виж целия пост
# 13
Дъщеря ми е 100 % бащичко
Виж целия пост
# 14
На татко си и респективно на свеки Mr. Green,малкия прилича на брат си,но с мойте очи,та се надявам поне малко той да прилича на мен,не че има някакво значение,но от суета Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия