ТОП 100 - Най-популярно име за момче е...

  • 169 360
  • 209
# 75
Виктор Grinning
Виж целия пост
# 76
Аз имам 2 принцеси  4470 4470, но това не ми пречи да си кажа мнението. Mr. Green Най-разпространеното мъжко име напоследък е Александър.
Виж целия пост
# 77
Моят се казва Преслав,но го няма в анкетата. Weary
Виж целия пост
# 78
И Веселин липсва  Naughty
Виж целия пост
# 79
Александър  Hug
Виж целия пост
# 80
Мартин,Александър,Кристиян Peace
Виж целия пост
# 81
Иван , а следващото ако е момче ще е Георги.
Виж целия пост
# 82
Моя син се казва Светослав
Виж целия пост
# 83
Моят син се казва Божидар.
Виж целия пост
# 84
Моето съкровище е Велизар Heart Eyes, но не го видях в опциите...
Виж целия пост
# 85
Моят син е Виктор Heart Eyes
Виж целия пост
# 86
Чувствам се пренебрегната. Синът ми се казва Владислав, а името го няма в анкетата. Едва ли имена като Викенти, Олег или Асен, например са по-разпространени. Нали е ТОП 100 на най-разпространените мъжки имена.
Виж целия пост
# 87
Чувствам се пренебрегната. Синат ми се казва Владислав, а името го няма в анкетата. Едва ли имена като Викенти, Олег или Асен, например са по-разпространени. Нали е ТОП 100 на най-разпространените мъжки имена.

Те да бяха само тези, колко деца се казват Сибин или Тома и аз се чувствам пренебрегната, наистина името на синът ми Любослав, не е толкова често срещано, но със сигурност е по-популярно от Викенти, Сибин и т.н.  Confused
Виж целия пост
# 88
Александър и Владимир са имената на моите момчета. Кръстих ги така с ясното съзнание, че Александър е много популярно, но единият дядо се казва така, пък и името е страхотно.
Смятам, че Алексъндър за момента държи първенството по популярност. Преди два дни на рожденния ден на децата поканихме още 2 дечица и равносметката беше: 1 дете - Владимир, 3 деца - Александър + дядо Александър, хем няма как да сбъркаш, хем  в дадения момент едва ли някъде на едно място имаше повече Александровци събрани заедно.
Виж целия пост
# 89
Мартин Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия