IMPALA cosmetics българска марка ли е?

  • 14 579
  • 51
# 15
Аз мисля ,че е немска козметика,а Сливенска фирма е официалния вносител.Поне така ми обясниха в един магазин в Сливен.Там и цените бяха малко по ниски от тези вьв Варна.Много сьм доволна от моливите за очи и устни.А сьм ползвала всевьзможна козметика от Голдьн роуз до Пупа и Ести Лауде
Виж целия пост
# 16
Аз имам червило на IMPALA и на него пише Made in Germany Rolling Eyes
Виж целия пост
# 17
Аз имам червило на IMPALA и на него пише Made in Germany Rolling Eyes
и на моето така пише
Виж целия пост
# 18
доколкото знам е немска марка. Ползвам моливите им за очи и съм много доволна, защото са меки и лесно се нанасят, но не се размазват.
Виж целия пост
# 19
И аз съм смятала че са немски, но след като на сайта пише че фирмата е от Сливен... Peace
Виж целия пост
# 20
Аз до колкото знам не е българска, но имам очна линия от нея и съм страшно доволна, ама нещо рядко се намира  Rolling Eyes

Миналата седмица си купих очна линия Импала от един магазин на Гурко, пада се между Шишман и Левски  Wink
Мерси  bouquet, аз  вече намерих в нашия квартал една парфюмерийка дето продават почти цялата им козметика Grinning
Виж целия пост
# 21
Ами черпете информация от извора: Произвежда се в Германия по поръчка на фирма,регистрирана в Сливен Simple Smile
Виж целия пост
# 22
А някой знае ли къде може да се намери тази козметика във Варна? Аз лично не съм я ползвала, но като прочетох отзивите тук, пък и от други места съм чувала хубави думи и искам да я пробвам. А някой има ли наблюдения върху коректорите и ФДТ им?
Виж целия пост
# 23
Бяха ми казали във Варна около църквата Св. Никола има магазинче за козметика, но не знам дали става дума за Делфина.
Виж целия пост
# 24
Бяха ми казали във Варна около църквата Св. Никола има магазинче за козметика, но не знам дали става дума за Делфина.
Да, сещам се че там има няколко магазинчета за козметика, ще ги проверя аз. Тенкс  Hug
Виж целия пост
# 25
Само моливи за устни съм си купувала и съм доволна.  Peace
Виж целия пост
# 26
от моливите им съм много доволна.за цената от два лева са перфектни.
Виж целия пост
# 27
... някой има ли наблюдения върху коректорите и ФДТ им?
Бях писала по-нагоре в тази тема, че останах много доволна от техен ФДТ. (Само да уточня, че това беше през студените месеци, лятото не ползвам и не знам как ще е).
Виж целия пост
# 28
пробваите сенките им за очи-страхотни са Simple Smile
Виж целия пост
# 29
И за да ви подразня Mr. Green ще ви кажа, че тук пазарувам чат-пат от склада на Импала, където цените са потресаващо ниски.
Мис,а склада на тайно място ли е или става и за простосмъртни ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия