кога ви дойде след раждането

  • 2 297
  • 86
Момичета, много съм притеснена. Бебето ми е на 5 месеца почти, а на мен още не ми идва цикъла. Кърмя все още. Не знам дали има значение? На вас кога ви дойде?Моля ви пишете ми.
Виж целия пост
# 1
На мен ми дойде веднага след като спрях да кърмя.Уви Cry във втория месец.Аз знам ,че ти идва като спреш да кърмиш.Ако все пак смяташ ,че има нещо притеснително,отиди на лекар.
Виж целия пост
# 2
и аз кърмих дойде ми като беше на 6 месеца(кърмих до година и 2 месеца, иначе дойде като почнах да захранвам), има майки , които кърмят и им идва чак след година или като спрат да кърмят - нормално е, не се тревожи, но се пазете хубаво при секс Wink
Виж целия пост
# 3
Много индивидуално е  Naughty На мен ми дойде 4 месеца след раждането, а все още си кърмя  Peace
Виж целия пост
# 4
Още не ми е дошъл и това ме радва Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ами на мен ми дойде, когато дъщеря ми стана на 7 месеца и 10 дни, и аз все още я кърмя и се надявах да устискам поне още малко, ама к'во да се прави  #Crazy А иначе като се замисля, и на мен ми дойде, след като захраних... Не се шашкай, нямаш повод за притеснение, нормално е докато кърмиш, да нямаш цикъл, това се явява като естествен начин за предпазване от забременяване ( въпреки че ще е луд този, който се довери на това  newsm78 )
Виж целия пост
# 6
Първият път-когато дъщеря ми беше на 9 месеца и половина, кърмех я, но от около месец само сутрин и вечер.
Сега все още не ми е дошло макар че работя и не кърмя често, но сега вземам и противозачатъчни и работата съвсем се обърка.
Нормално е да нямаш още  цикъл.
Виж целия пост
# 7
Две седмици след края на лохиите.Т.е още през втория месец.А кърмих до годинка.(явно не е от значение при всички)
Виж целия пост
# 8
още не е дошла и се радвам за това Simple Smile Кърмя, но май това не е от значение при всички. Май е много индивидуално.
Виж целия пост
# 9
И аз все още съм от щастливите чакащи Party
Виж целия пост
# 10
На мене ми дойде след по-малко от 3 мес., а кърмих 2 мес.
Виж целия пост
# 11
Дойде ми този месец, т.е. 9 месеца след раждането. Все още кърмя, но само сутрин и вечер и понякога през деня. Това е някъде от месец и резултата не закъсня - цикъл.
Виж целия пост
# 12
На мен 2 месеца и 20 дни след раждането,а и досега си кърмя-на 4м.и половина сме.Не се притеснявай,всичко е индивидуално.
Виж целия пост
# 13
И аз започнах да се притеснявам, че не ми идва, но сигурно е от кърменето. Когато прочетох, че има майки с доста по-големи деца от моето се успокоих, че рано или късно ще дойде, явно кърменето забавя нещата.
Виж целия пост
# 14
дойде ми на третия месец и все още кърмех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия