Какъв чай давате на вашето бебе?

  • 3 411
  • 68
Мили мами какъв чай давате на вашите мъничета? Чула съм че чай от липа е  много полезен, но доколкото знам липата събира радиация. Давате ли такъв чай?
Виж целия пост
# 1
аз давам от лайка
Виж целия пост
# 2
Давам й липов чай,набран в планината.Чайовете на Хип също много ги харесва  Peace
Виж целия пост
# 3
лайка е добре,но не за много малко дете защото е алерген-не знам твоето на колко е.шипката е много полезна,но не на пакетче ,а на плод-има много вит Ц .тя може да се комбинира с липа
Виж целия пост
# 4
лайка е добре,но не за много малко дете защото е алерген-не знам твоето на колко е.шипката е много полезна,но не на пакетче ,а на плод-има много вит Ц .тя може да се комбинира с липа

И шипката е алерген,заради мъхчето. Иначе наистина е много полезна,но трябва по-късно да се дава.
Виж целия пост
# 5
Аз от раждането му давам само на HIPP.
Виж целия пост
# 6
Досега съм давала само на Хип,много и харесват.
Виж целия пост
# 7
лайка е добре,но не за много малко дете защото е алерген-не знам твоето на колко е.шипката е много полезна,но не на пакетче ,а на плод-има много вит Ц .тя може да се комбинира с липа

И шипката е алерген,заради мъхчето. Иначе наистина е много полезна,но трябва по-късно да се дава.
затова се вари цяла.по-принцип за много малки бебета ,защо трябва да се дава нещо различно от мляко и вода..
Виж целия пост
# 8
На Хип,много ни харесват
Виж целия пост
# 9
лайка е добре,но не за много малко дете защото е алерген-не знам твоето на колко е.шипката е много полезна,но не на пакетче ,а на плод-има много вит Ц .тя може да се комбинира с липа

И шипката е алерген,заради мъхчето. Иначе наистина е много полезна,но трябва по-късно да се дава.
затова се вари цяла.по-принцип за много малки бебета ,защо трябва да се дава нещо различно от мляко и вода..

Едно момиченце от нашите отчетни/на годинка/ получи жестока алергия от шипката Sad.Бяха в болница дори.Така,че имам впредвид доста по-късно да се дава.
Виж целия пост
# 10
Основно лайка и шипка
Виж целия пост
# 11
като си помисля,че нас ни караха да пием шипка още след изписването... и аз давах,но още нямах интернет..  Wink
Виж целия пост
# 12
Аз от раждането му давам само на HIPP.
и аз така Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 13
Много съм доволна от чайовете на Хип.Сега,когато Марио е по-голям(на 1г и 2м)му варя и шипки.
Виж целия пост
# 14
като си помисля,че нас ни караха да пием шипка още след изписването... и аз давах,но още нямах интернет..  Wink

Нали затова е форума ,да си споделяме  Hug.Радвай се,че при вас не е имало такава реакция  Peace.
Виж целия пост
# 15
На хип за храносмилане.Харесва и
Виж целия пост
# 16
На Хип за храносмилане и Детски чай, пак на Хип.Чиста вода, не иска да пие
Виж целия пост
# 17
Синът ми пие на Блевит за храносмилане /правя го съвсем рядък/
Виж целия пост
# 18
Давам чай от липа - събиран е от планината. На HIPP вече не ги давам.
Виж целия пост
# 19
докато беше бебе,чай на Хип-всички ги харесваше  Peace
след 1 г. всякакви на пакетчета,гранулирани...
Виж целия пост
# 20
Не давам чай, щото не ще да пие.  Sad
Виж целия пост
# 21
Като бебчета  ...давах на Хип.
След около десети,единадесети  месец започнах да давам лайка.
Виж целия пост
# 22
ние също пие ме чай от лайка ,ако има разтройство чай от шипки,а от скоро и добро утро
Виж целия пост
# 23
Аз давам на Хип.
Виж целия пост
# 24
Откакто е роден , почти до годинката най - харесваше чаят на ХИП с копър ! Смятам , че ни помогна доста и за коликите ! После му разнообразих с други чайове на ХИП ...
Сега не опитва чай ... никакъв  Confused
Виж целия пост
# 25
Аз давах на Хип с копър и Детски чай,сега сме на Blevit L против запек.
Виж целия пост
# 26
Сега чувам за пръв път че се дава чай на бебта - ние сме на почти 4 месеца и само кърма, сок4ета и пюре давам - а чай защо се дава???
Виж целия пост
# 27
анасон и копър на Хипп
Виж целия пост
# 28
Деница пиеше чайчетата на Хип, сега й правя ябълки и круша на Бебевита, много го харесва. Чиста вода не иска да пие.
Виж целия пост
# 29
Не си пада много по чай, но ако и давам обикновено е на ХИП ябълка.
Виж целия пост
# 30
Не съм давала чай.
Виж целия пост
# 31
Давах на Хип за колики, но не го хареса. Сега само вода
Виж целия пост
# 32
никакъв до 2 годишна възраст
Виж целия пост
# 33
Давам успокояващ на Хип-той е с маточина,лайка и липа.Пие го много.Явно й харесва Peace
Виж целия пост
# 34
Аз от раждането му давам само на HIPP.
Peace
Виж целия пост
# 35
На Хип,много ни харесват
Peace но много рядко давам
Виж целия пост
# 36
Аз от раждането му давам само на HIPP.
Сега минах на чай от копър само
Виж целия пост
# 37
И аз давам чайчета на HiPP
Виж целия пост
# 38
Не давам Peace!
Виж целия пост
# 39
Не давам чай, щото не ще да пие.  Sad

И аз не давам. Не иска и да помирише чай.
Виж целия пост
# 40
Давам билкови, лайка Peace, а като бебе Хип
Виж целия пост
# 41
Хип -копър
Виж целия пост
# 42
 Липа,лайка,риган-каквото имаме,но в повечето случаи собственоръчно набрани от някоя от бабите. Peace
Виж целия пост
# 43
Сега чувам за пръв път че се дава чай на бебта - ние сме на почти 4 месеца и само кърма, сок4ета и пюре давам - а чай защо се дава???
Бебето действително няма нужда от нищо друго, освен от кърма или АМ на вашата възраст - но щом вече си започнала захранване, може би е добре да предлагаш малко водичка след пюрето (или да дадеш на бебето да си досуче след това, защото пюретата са по-гъсти и може да има нужда от допълнителни течности).
Гранулираните чайове са силно подсладени, съдържат различни билки, към които някои бебета имат непоносимост и като цяло са напълно излишни. Още повече, че бебетата ги пият вместо вода и развиват силно предпочитание към тях, което и на по-късна възраст може да доведе до предпочитание на подсладени напитки пред водата, което определено не е здравословно и полезно.
На въпроса - чай давам откакто взе да си иска с думи Laughing Пие обикновен неподсладен билков чай (готова билкова смес от пакетче) като всички вкъщи. Като бебе въобще не съм й предлагала.
Виж целия пост
# 44
Липа и лайка давам Peace
Виж целия пост
# 45
На Хип
Виж целия пост
# 46
blevit-много харесва всички видове.напоследък започнах да ги разреждам.
Виж целия пост
# 47
Аз давам от липа, защото е брана от майка ми и педиатърката каза, че това е най- добрия вариант иначе съм давала и лайката на Хипп
Виж целия пост
# 48
Давала съм готови на Блевит и Хип.
Виж целия пост
# 49
Аз давам на бебка чай на ХИП (копър, анасон и лайка или само лайка) много и харесва, за сметка на чистата вода.
Виж целия пост
# 50
На Хип,много ни харесват
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 51
давах на Хип против колики, ама не го хареса
Виж целия пост
# 52
Давах чай от копър за коликите.
Виж целия пост
# 53
Хипп, Биопрограма.
Виж целия пост
# 54
Давах Хип в началото срещу колики, но не го харесваше хич...  Sick
Виж целия пост
# 55
Аз давам на Милупа и Хами.
Виж целия пост
# 56
Никакъв!
Виж целия пост
# 57
Нipp - липа и лайка. Много го харесва, но от два дена му давам чиста водичка преварена.
Виж целия пост
# 58
не давам Хип, натурални , да им виждам цветовете!!лайка, липа, маточина, в някои случаи шипка!
Виж целия пост
# 59
Шипка или Лайка и то само в попарата сутрин
Виж целия пост
# 60
Никакъв!
Виж целия пост
# 61
В началото давах чай на Милупа, сега на Хип.
Виж целия пост
# 62
Почти всички видоде на Хип сме пили  Peace
Виж целия пост
# 63
О вчера давам шипка, че сме с диария  Sad
Виж целия пост
# 64
Давам шипков чай Peace
Виж целия пост
# 65
За сега никакъв чай не съм давала, а Пламена и без това вода не пие...не знам дали да не й предложа някой на Хип newsm78
Виж целия пост
# 66
 Давала съм на ХИПП-бронхиален,и с лайка/когато кашляше,след това-не съм давала чайове/.
Виж целия пост
# 67
за сега само бебезан
Виж целия пост
# 68
Не съм давала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия