Може ли

  • 1 260
  • 21
Да се използват кристали и после да си сложа и пяна за коса? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Да, може.
Кристалите ще омекотят косата ти, но после пяната така или иначе ще ти я направи дървена.  Grinning
Виж целия пост
# 2
 newsm78 Наистина няма логика да го правиш...
Виж целия пост
# 3
 Може.
Виж целия пост
# 4
Защо искаш да ги слагаш едновременно?
Виж целия пост
# 5
newsm78 Наистина няма логика да го правиш...
защо пък да няма? Аз винаги си слагам кристали на краищата- независимо какво ще я правя после. Тях ги изпозлвам, за да е по-лъскава и гладък косъма. Пяната има съвсем друго действие и мисля, че едното не пречи на другото  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз например, ползвам кристали с пресата и после вакса за по- гладка коса след изправянето.

По същия начин си мисля, че няма никакъв проблем да се ползват заедно кристали и пяна за коса.  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз първо слагам пяната и след това кристалите или крем за изправяне Peace
Виж целия пост
# 8
Когато си правя косата начупена процедирам точно така-първо кристали, после пяна.
Виж целия пост
# 9
Мерси за отговорите  bouquetАми нали кристалите са за да предпазят краищата ,а пяната е да се оформя прическата,поне до толкова съм информирана за действията на продуктите.А сега се замисих как точно слагате кристалите,аз от скоро ги ползвам и първо слагам на ръката и ги разнасям по косата,а може ли дирекно да се нанасят  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
newsm78 Наистина няма логика да го правиш...
защо пък да няма? Аз винаги си слагам кристали на краищата- независимо какво ще я правя после. Тях ги изпозлвам, за да е по-лъскава и гладък косъма. Пяната има съвсем друго действие и мисля, че едното не пречи на другото  Peace

Аз също мисля така.
Виж целия пост
# 11
Може Peace
Виж целия пост
# 12
Винаги слагам кристали на косата си преди да я изсуша.
След това пяна или гума.
Виж целия пост
# 13
Тая гума е ужасна бре...Как точно я ползваш?
Виж целия пост
# 14
подкрепям
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия