Хайде посмейте се с нас....

  • 2 170
  • 42
Моят син преди малко си измъкнал едната тава и що да видя  :35:4овека си я държи и пишка в нея Joy hahaha
Я кажете вие,инате ли такива инцидентни слу4аи newsm78
Виж целия пост
# 1
Не се сещам. newsm78
Виж целия пост
# 2
 Joy, на нас не ни се е случвало.
Виж целия пост
# 3
туку що пак искаше да пикае в тавата ooooh!
а снощи му бях сложила в една купа снакс и той я изял и взе и я напълни Embarassed
Виж целия пост
# 4
 Grinning  Децата измислят какви ли не щуротии.
Но добре че са те, за да са ни радост в живота, и да внасят светлина във сивото ни ежедневие!
Нацелувай малкия сладур Любо, от мамите от форума!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Вчера като сменях памперса на бебето, дадох на дъшеря си да го изхвърли в кошчето, което се намира в кухнята. Преоблякох малкия и отидох да видя какво стана с памперса. Когато отивам в кухнята какво да видя - малката изсипала кошчето на пода и с удоволствие яде угризките от снощната вечеря SickЩях да припадна #Crazy
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми пишкаше в тозлетната, а аз за малко отидох да видя бебето. Кака ( на 2 г. и 10 мес) се изпишкала и изляла и двете опаковки тоалетно пате. Отивам и я питам "Вики, какво правиш?"
"Мами аз се изпишках и понеже много миришеше излях папарата да изчистя" Чудех се да се карам или да се смея, ама така е който забравя препаратите.
На следващия ден забравих препарата за теракот в тозлетната, а дъщеря ми като го видя вика: "А мами, купила си нов даи да сипя"  Joy
Виж целия пост
# 7
Малко офф: Това с препаратите си е опасни4ко!  Confused
Виж целия пост
# 8
Докато оправях детската , Тошко беше измил чиниите в мивката най-старателно ,като беше използвал всичкото веро. Crazy
Отивам в кухнята и кво да гледам беше ги изплакнал и ги нареждаше.

П.п. Чините бяха 3/4 бройки  Sunglasses
Виж целия пост
# 9
хихих и аз се посмях с вас Hug

а сега пресна случка от в4ера,ама тя не е много за казване,4е ми идеше да потъна в дън земята Embarassed
Отиваме с малкия до село,че там имам баба,която си е по4ти на легло само SadИ баща ми пита детето,как се казва тази дъртата бабика?А малкия-баба п..ка Embarassed ooooh!Реакцията-баба ми,брат ми и баща ми се захласнали от смях,а аз се 4удя дали да се смея или да потъна в земята ooooh!
Виж целия пост
# 10
дребния е пишал в една тенджера у баба си преди доста време, после тя му предлагала празна кофичка от кисело мляко, защото няма гърне там. та , наскоро, на човекът му се допишкало, смъкнал си от масата една почти пълна с кисело мляко кофичка и познайте с какво я допълнил...
Виж целия пост
# 11
моя син се беше изпишкал в шише от безалкохолно и пита баща му-тате изкаш ли лимонада.
Виж целия пост
# 12
 Joy
Ще ме уморите от смях. Чак такива инциденти не сме имали още, но синът ми е малък. Йо, твоят ще ме умори просто! Laughing
Виж целия пост
# 13
моя син се беше изпишкал в шише от безалкохолно и пита баща му-тате изкаш ли лимонада.

това направо си е първоаприлски номер!!!  Joy Joy
Виж целия пост
# 14
моя син се беше изпишкал в шише от безалкохолно и пита баща му-тате изкаш ли лимонада.

това направо си е първоаприлски номер!!!  Joy Joy
съвсем вярна не се шегувам. Simple Smileкакво ли баща му да си беше пиинал Mr. Greenдобре че беше топло шишето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия