За мазането след баня-кои части?

  • 1 916
  • 68
Мами, искам да ви питам след баня кои части на бебешкото тяло мажете. Абсолютно цялото тяло ли мажете или оставяте не намазани места, които да дишат? Аз го мажа цялото, но може би бъркам...казаха ми че гърдите и гръбчето не трябвало да се мажат.  newsm78
Виж целия пост
# 1
И аз мажа цялото тяло,незнам дали е правилно   bouquet Мисля,че така трябва...
Виж целия пост
# 2
Аз цялата я мажа. Една педиатърка ми изсумтя: "Да, за да не може да диша.", но и каката съм мазала по същия начин, така че...
Виж целия пост
# 3
Мазала съм цялото тяло.
Виж целия пост
# 4
И аз съм мазала цялото тяло.Най важно е да са намазани гънките,за да се избегне опасността от подсичане.
Виж целия пост
# 5
И аз съм мазала цялото тяло.Най важно е да са намазани гънките,за да се избегне опасността от подсичане.

Така е  Peace Бебешката кожа е доста суха, затова се маже навсякъде, освен лицето.
Виж целия пост
# 6
Навсякъде мажа.
Виж целия пост
# 7
Вече не мажа,но когато го правех мажех цялото тяло.
Виж целия пост
# 8
И аз съм мазала цялото тяло.Най важно е да са намазани гънките,за да се избегне опасността от подсичане.

Така е  Peace Бебешката кожа е доста суха, затова се маже навсякъде, освен лицето.
а на дупето слагам и крем против подсичане след цялото мазане.
Виж целия пост
# 9
Цялото тяло му мажи и има страхотна кожа.Ако забележа, че някъде му е по-мазна ще започна да слагам по-малко, но за сега мажа всичко Peace.
Виж целия пост
# 10
Мажа бебо по цялото тяло,но не прекалявам с козметиката,обръщам повече внимание на гънките.
Виж целия пост
# 11
Навсякъде Peace
Виж целия пост
# 12

и аз!
Виж целия пост
# 13
А ако приемем, че кожата не може да диша, като се намаже, как точно се избира коя част да диша и коя - не?  newsm78 Може би по симпатии... това краче по-си го харесвам от другото...  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
И аз мажа цялото тяло,незнам дали е правилно   bouquet Мисля,че така трябва...
и аз  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия