..... ?!

  • 1 435
  • 22
Днес го изрових случайно от нета.
http://kp.ru/daily/23869/64498/
Нямам думи...!
Гледам и не вярвам на очите си!Как е възможно да има такива майки...?!
Виж целия пост
# 1
Това си е равносилно на убийство ShockedДа оставиш детето си до такова положение - извинете , ама не е редно.
Виж целия пост
# 2
Има ли начин да копнеш статията, защото ми отчита "грешка" и ми я затваря (имаме допълнителни забрани и защити)?
Виж целия пост
# 3
Моя роднина си докара така дъщерята до 90 и кусур кила на 14 - 15 г. И изобщо не вижда нещо нередно, и продължава да я поощрява да яде, да не я кара да спортува и да държи по цели кутии със сладко у тях. Това е не само престъпление към здравето на детето, но и към психиката му - нали се сещате колко приятели има и колко го "харесват". Благодарение на "светлия" пример на моята роднина, никога не карам дъщеря си да яде...
Виж целия пост
# 4
Има ли начин да копнеш статията, защото ми отчита "грешка" и ми я затваря (имаме допълнителни забрани и защити)?

Мамаша откормила дочку до 222 килограммов

Джессика скушала ложечку за маму, за папу, за бабушку, за дедушку, за прабабушку...Семилетняя девочка каждый день поглощает фастфуд
В Америке ожирение - головная боль чуть ли не для трети населения. Но то, во что превратила мамаша из Чикаго свою 7-летнюю дочь Джессику, не лезет ни в какие ворота. В буквальном смысле.

Будучи сама не в меру упитанной, женщина, видно, мечтала увидеть дочку, идущей по ее стопам. В результате та не то что ходит - ползает с трудом. Родительница сызмальства пичкала дитятю исключительно жирной едой из фастфудов и газировкой. И уже в четыре года Джессика весила более ста кило. К семи годам вес удвоился и достиг чудовищных 222 килограммов.

Но ни эта запредельная масса, ни страшная одышка девочки маму, похоже, не тревожат. Она по-прежнему таскает дочери бургеры и ежедневно поит ее 4 - 5 литрами газированной воды. Врачи бьют тревогу: ребенка нужно срочно спасать. Причем диета уже не поможет, требуется медицинское вмешательство.

Сюжет о девочке, недавно показанный по местному телевидению, вызвал бурю негодования. Зрители требовали привлечь нерадивую мамашу к ответственности. Прецедент-то уже есть. В Британии 8-летний Коннор Маккриди тоже любил поесть, и родители ему в этом только помогали. В итоге мальчонка «наел» себе 89 килограммов. Коннор теперь на принудительном лечении. А его папу и маму собираются лишать родительских прав.



Оставам безмълвна...
Виж целия пост
# 5
Горкото дете!  Shocked
Първоначално помислих, че снимките са изфабрикувани, докато не видях видеото.  Confused Разумът ми трудно го асимилира.  Confused

Родителите наистина заслужават да им се отнемат родителски права.  Tired
А семейният лекар да се лиши от лекарските такива.  Crossing Arms

Дано лечението бъде успешно за детенцето.
Виж целия пост
# 6
Не че нещо, ама темата е стара - коментирана беше преди няколко дни. Иначе си е гадно, да. Според мен местните Социални грижи и Закрила на детето е трябвало много отрано да се намесят.
Виж целия пост
# 7
Ужас. Тази жена (майката) се нуждае от психиатрично лечение.
Гледах преди време подобен документален филм, но за мъже, които угояват жените си (говорим пак за САЩ - хора с достатъчно образование и доходи, но с психични разстройства) - така жените им стават зависими от тях, а те - от една страна - се възбуждат от покорството и безпомощността им, а - от друга - се чувстват полезни, че се грижат за семействата си.
Това, всъщност, е разновидност на т.нар. Синдром на Мюнхаузен (ако не бъркам), когато родителите нарочно разболяват децата си, за да се грижат после за тях.
Изключително неприятно.
Дано да й отнемат правата и да спасят детето (все пак, става дума и за живота му - надали сърцето му ще издържи дълго на тази маса).
За съжаление, имам познати, които усилено караха голямото си дете да се тъпче (много му се радваха как на 3 г. хапва на обяд 3 кюфтета с 2 филии хляб и 1 шоколад за десерт). Детето на 4 г. беше над 40 кг. (+ факта, че им беше удобно да го забаламосват с филмчета, вместо с разходки). Детето направи диабет и разни други проблеми, та сега пази разни диети (след специална консултация с диетолог) и вече е на 5, като си задържа теглото повече от година и расте само на ръст. Познайте дали сега си тъпчат второто.
Ама едно е 40 на 4 г. и друго е 222 кг. на 7 - кошмар.
Виж целия пост
# 8
Мерси reflex.

Не че нещо, ама темата е стара - коментирана беше преди няколко дни.
Явно съм пропуснала коментара Wink
Виж целия пост
# 9
Ох, на мен ми се струва невъзможно. Да е на 4г-40 кг си представям, но 100кг, не вярвам... Болни хора има много, кошмарно е, че някой може така да тормози детето си...
Виж целия пост
# 10
Наистина имаше такава тема, но умишлено не я прочетох. Сега, обаче погледнах. Ами ужасно е, какво да се каже повече... Да тежи толкова много едно дете, а как дишаше само, докато говореше... тъжна картинка.
Дано успеят да го оправят лекарите...
Виж целия пост
# 11
Не съм видяла темата преди.
Боже, тия хора абсолютно не са нормални!!!
Виж целия пост
# 12
На мен ми стана едно гадно отвътреее..........
Съсипала е живота на детето си.
Виж целия пост
# 13
Горкото момиченце  #Cussing out
Виж целия пост
# 14
 smile3518 smile3518 smile3518
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия