Закачате ли си разни неща над мивката?

  • 5 902
  • 55
# 30
Ееееееееееее, Джемма, покажи, моля те  Praynig Praynig Praynig

Готово, промених си постинга и добавих снимките.
Виж целия пост
# 31

Готово, промених си постинга и добавих снимките.
Направо ме уби, че имаш и поставка за готварска книга  Shocked Mr. Green
Казвам го в абсолютно положителен смисъл  Heart Eyes
Виж целия пост
# 32
 Joy Нали писах, че е като коледна елха. Честно обаче много ми е удобно- всичко под ръка. В старата кухня трябваше да се катеря , да вадя не знам си колко неща , за да стигна до това , което ми трябва. И хубавото на тръбата е, че можеш винаги да ги откачиш от там, не са с видии в стената. Laughing
Виж целия пост
# 33
Нямам, но ми харесва идеята.
Виж целия пост
# 34
Не. Имам разни поставки, които са подвижни, настолни, така да се каже и могат да се местят насам-натам.
Виж целия пост
# 35
имам само поставка за гъбата и кукичка за кърпата за ръце. много харесвам тези поставки, но не ми се връзват с кухнята, затова не съм си сложила
Виж целия пост
# 36
Joy Нали писах, че е като коледна елха. Честно обаче много ми е удобно- всичко под ръка. В старата кухня трябваше да се катеря , да вадя не знам си колко неща , за да стигна до това , което ми трябва. И хубавото на тръбата е, че можеш винаги да ги откачиш от там, не са с видии в стената. Laughing
   newsm10 И моята е като коледна елха, но пък ми е страшно удобно - накъдето да се завъртя - прибори / омръзнало ми беше и на мен да ровя по шкафовете /
Виж целия пост
# 37
Много ми е удобно и харесва.Създава се домашен уют.
Виж целия пост
# 38
Точно обмислях идеята за такова нещо и вие сега на 100% ме убедихте че трябва да си сложа!
Виж целия пост
# 39
Над мивката нямам нищо. Освен шкаф, в който суша и прибирам чиниите  Simple Smile
Черпаците си ги суша на кърпа върху бар-плота, а после ги прибирам. И аз не обичам да ми се виждат посудата, всичко трябва да ми е прибрано, да ми се "пързаля" погледа по мебелите  Flutter
Виж целия пост
# 40
Не, не ми харесва  Naughty.В момента сме на квартира и единсвеното ,което виси е комплекта черпаци и темподобни.Живот и здраве до две седмици ще се изместим в нашия собствен апартамент и там нищо няма да виси по стените bowuu
Виж целия пост
# 41
Не.Обичам всичко да е прибрано.
Виж целия пост
# 42
Нямам нищо над мивката, но мисля да си сложа от това за верото и гъбичките  Thinking - наистина е необходимо.

Черпаците ми са на подвижна стойка - кръгличка и ги прибирам.

Джемма, а да те питам - не ти ли се пръскат приборите над котлона ?
Аз като пържа яйца, или кюфтета наоколо става - майко мила... ooooh!
Виж целия пост
# 43
Ако пържа- ги дърпам. А и ги ползвам доста често, така, че поне на няколко дена веднъж минават през миялната. Нямам проблем със замърсяването.
Виж целия пост
# 44
Ако пържа- ги дърпам. А и ги ползвам доста често, така, че поне на няколко дена веднъж минават през миялната. Нямам проблем със замърсяването.
/Джемма от къде тази подвижна прелест и каква и е цената, ако знаеш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия