Пролетна тема

  • 2 011
  • 55
Стига насилие, изнасилвания и дискусии за тях!
Разпалва ли ви либидото пролетта? Цъфвате ли, връзвате ли? По колко пъти? С кого?
(Касиди, прощавай, ако съм ограбила бъдеща твоя тема  Laughing )
Виж целия пост
# 1
Хъхъ, съдейки от форумските нагласи напоследък, темата ще придобие садо-мазо окраска  Simple Smile
По темата - силно се надявам да се размина само с цъфтежа, без връзването...
Виж целия пост
# 2
Поне ми се падна правото на втори отговор Laughing
Вече вързах.
Аман от цъфтене.
Виж целия пост
# 3
А, Касиди, нямаш лентичка!  Shocked
Или върза метафорично?
Виж целия пост
# 4
с тоя корем... ич не моа да цъфна
Виж целия пост
# 5
Нито цъфтя, нито връзвам. Но обичам пролетта по принцип, повдига ми духа във всеки един смисъл и ме радва.
Виж целия пост
# 6
Нямам я Laughing
Чакам да мине развода Mr. Green
Между другото, като гледам всяка нова лентичка в профила на някое момиче благородно завиждам и ми се иска деня, в който и аз ще сложа своята да е скоро.
Виж целия пост
# 7
Обикновено либидото ми се буди наесен. Любим любовен сезон...
Тази пролет обаче, съвсем изненадващо, преживях сексуалната си революция... вкъщи.  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Разпалва ли ви либидото пролетта- Шегуваш ли се?!Аз да не съм сезонен работник..Горя целогодишно..
 Цъфвате ли- Цъфтя си катр сезон,вж.отг.1..
 връзвате ли- Връзвам,да..Белезници,каиши,колани,вратовръзки..Квот падне..
 По колко пъти- Зависи от кондицията..
 С кого- Аре ся..А поспри се малко де..
Виж целия пост
# 9
Уф, нещо хич не ми е разпалено. Налегнала ме една пролетна уморааа. Иначе добре, че е съпружието, та да ми връзва  Laughing
Нещо за лентичките гледам споменахте...демоде ли са, що ли  newsm78

А къде ви са снимките на половината  Thinking
Виж целия пост
# 10
Хм, Дафодилия, моят мъж ме запита дали да не окачим план на стената. План за трето, не за цъфтежите Mr. Green
Мерси за такъв план. Само ще си цъфтя. Аз съм хибриден сорт и няма да /се/ вържа.
Виж целия пост
# 11
Аз съм хибриден сорт и няма да /се/ вържа.
Хм...аз съм виждала доказателството за обратното Confused
Виж целия пост
# 12
Тц, няма да ми секнеш ентусиазма. Подсигурена е двойна защита на сорта. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
За либидото не знам, ама работата ми расте, а пък и мързелът пропорционално с работата. За цъфнала - цъфнала съм и смятам, разхубавила съм се. А за връзването...добре че е мъжът ми.
Виж целия пост
# 14
Ohhh, напипа болното ми място в момента. Толкова съм цъфнала, че едвам се удържам да не изхвърча от офиса и да побегна към най-близкия парк сред зеленина, цветя и птички...НЕ МИ СЕ РАБОТИ, а всичките тези хора, които се разхождат пред офиса ми по къси ръкави и шарени дрешки хич не ми помагат да се стегна и да си придам сериозна физиономия в сивия си строг костюм...добре, че съм добра актриса, та умело симулирам, че нищо ми няма. А и днес все готини мъже срещам, късмет ли е, от пролеттали е  Blush...ИСКАМ НАВЪН !!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия