ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ДЕРМАТОЛОГ В СОФИЯ

  • 79 411
  • 20
Здравейте, много Ви моля  да ме посъветвате при кой дерматолог да заведа сина си-12 г. Оказа се, че лекари има  много, но добри специалисти малко. Вече няколко месеца обикаляме кабинетите в Бургас и Варна, но резултат няма. Нямаме повече време за губене и решихме направо в София да потърсим помощ. Но при кой лекар и къде, моля за съвет!!!
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ти с чисто сърце д-р Албена Ангелова, дерматолог. Кабинетът й се намира в 29-та поликлиника в София на ул. Георги Измирлиев 8 в ж.к Гоце Делчев близо до Южния парк. На третия етаж, кабинет 308.
Мобилният й телефон е 0899 41 91 81 - и й кажи, че става въпрос за дете, веднага ще те приеме. 
Аз съм изключително доволна от нея. На връх Разпети петък синът ми направи невероятно тежка алергия. Обривът бе по цялото му тяло и главата. Чак мускулният Урбазон не подейства изобщо.
Отидохме при нея и веднага постави диагноза, назначи лечение и сега сме добре.
 Laughing
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ти с чисто сърце д-р Албена Ангелова, дерматолог. Кабинетът й се намира в 29-та поликлиника в София на ул. Георги Измирлиев 8 в ж.к Гоце Делчев близо до Южния парк. На третия етаж, кабинет 308.
Мобилният й телефон е 0899 41 91 81 - и й кажи, че става въпрос за дете, веднага ще те приеме. 
Подкрепям  newsm10
Наистина е много добра, водила съм Ники при нея и винаги е предписвала лечение, което е имало резултат. А и е много мила и обяснява подробно.
Виж целия пост
# 3
Д-р Красимир Николов,кожна к-ка на Мед.академия,има прием и в 14 п-ка в Иван Вазов.Два пъти ми се е налагало да ходя при него и останах много доволна
Виж целия пост
# 4
Благодаря Ви много ! Надявам се и на нас да помогнат.
Виж целия пост
# 5
Ангелова 29 поликниника
 Peace
Също и ако си вземеш направление за Кожната клиника в Медицинска академия и отидеш в понеделник или четвъртък ще те пратят на комисия с професори. Много съм доволна и от двете места  Peace
Виж целия пост
# 6
Д-р Красимир  Николов е вече доцент и е шеф на Дермотологично-венерологичното отделение на болница Св. Анна  във Варна.
Виж целия пост
# 7
Доктор Божикова - невероятен специалист. По време на бременността имах страхотен обрив, който 5 други кожни лекари не успяха да излекуват. Измазах един вагон с кремове и мазила и нямаше резултат. Тя предписва и хомеопатични лекарства, което определено е голям плюс.

Д-р Евгения Божикова - дерматолог
ул. "Позитано" 10, МЦ"Лора" - с направление
тел. 980 80 65 - предварително се записва час по телефона
Виж целия пост
# 8
И аз гласувам с две ръце за д-р Ангелова!!
Виж целия пост
# 9
здравейте, търся  специалист дерматолог за  мен
моят проблем е,че имам пигментни петна  по лицето.
може  ли някой  да   ми помогне с информация
Виж целия пост
# 10
Здравейте, търся  специалист дерматолог за  мен
моят проблем е,че имам пигментни петна  по лицето.
може  ли някой  да   ми помогне с информация за добър  специалист

Виж целия пост
# 11
д-р Божикова (мед.център Лора)  е доста добър дерматолог. Имах кожно възпаление за което други лекари ми предписваха какви ли не антибиотици и мазила и нямаше резултат в продължение на месец и половина. Тя ме оправи за 10 дена с 2 мехлемчета.
Виж целия пост
# 12
Може въпроса ми да ви се стори тъп - но при всеки дерматолог ли може да се заведе бебе/дете? Не трябва ли да е все пак специализирн ?
Виж целия пост
# 13
още един глас за др АНГЕЛОВА, невероятен специалист и човек
Виж целия пост
# 14
още един глас за др АНГЕЛОВА, невероятен специалист и човек

по-добре да заведеш детето при такъв, който преглежда повече дечица.
Иначе може при всеки да го заведеш, но аз ти препоръчвам др Ангелова


обърквация Simple Smile
това беше отговор на този въпрос:Може въпроса ми да ви се стори тъп - но при всеки дерматолог ли може да се заведе бебе/дете? Не трябва ли да е все пак специализирн ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия