Активна гимнастика

  • 1 208
  • 15
Здравейте,
Подариха ни активна гимнастика и се интересувам от кога мога да я ползвам. Някъде бях чувала, че бебето трябвало да навърши 3 месеца. Все си мисля, че би трябвало да може и от по-рано.
Благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 1
Моето бебе като навърши 3 месеца започна да се заглежда по висящите играчки на активната гимнастика - иначе мисля , че не пречи да го слагаш. Wink
Виж целия пост
# 2
Е то какво има да я ползваш, че и с възраст да се съобразяваш.
Като искаш слагай си го, а то когато си му дойде времето ще започне да посяга към играчките и да им се радва, а ако е малко и още не може тези неща -само ще си ги гледа.
Виж целия пост
# 3
Аз го слагам още от началото, но иначе чак сега (3 месец) се заглежда и посяга към играчките  Laughing Peace
Виж целия пост
# 4
На сина ми Дядо Коледа му подари такава, а той беше на месец и десетина дни. Аз го слагах от тогава, но след като навърши 2 месеца започна да се зазяпва и да посяга към играчките. Няма никакъв проблем да го слагаш и по-рано
Виж целия пост
# 5
Аз я слагам от както беше на 2 месеца и половина. Заглежда се и гука на играчките, по-натам ще протяга ръчички, така че слагай детето да се раадва Peace
Виж целия пост
# 6
Не виждам защо да не го слагаш и по от рано. Дори и да не си играе няма да му навреди.
Виж целия пост
# 7
Започна да се заглежда в играчките към края на втория месец.
Виж целия пост
# 8
Моя приятелка сложи детето си на двумесечна възраст в активната гимнастика и то взе, че се обърна от гръб по корем! Идеята на този фитнес за бебета е именно такава да се стимулира двигателната им активност и да развиват нови умения - ако по-рано се сложат децата, съществува вероятност те по-рано да се  развият в някои насоки.
Виж целия пост
# 9
Добра ви е възрастта. Скоро ще започне да се заглежда по играчките.
Виж целия пост
# 10
На повечето активни гимнастики, които съм разглеждала, пише от 6 месец.
Виж целия пост
# 11
Аз също слагам малката откакто направи 2 месеца. В началото не обръщаше внимание на нищо, но сега почти на 3 месеца много се радва на играчкити и се опитва да ги ритка и удря с ръчички.
Виж целия пост
# 12
Това не е проходилка, за която да се притесняваш кога и дали можеш да ползваш. Сложия я пред детенце, лек полек ще започне да обръща внимание, после ще започне да посяга към играчките, да ги хваща...и така.... Grinning
Виж целия пост
# 13
Аз и я слагам от навършване на 2 месеца, сега вече много я обича и си играе - рита я с крачета и я хжаща с ръчички! moresmile
Виж целия пост
# 14
Чакам близнаци (момче и момиче) и до сега не се бях замисляла за активна гимнастика. Но все някой ще прояви интерес да ни подари и се чудех дали да си поръчам една или две (всяко дете да си има отделна). Притеснява ме ако е само една да не започнат да нервничат докато се изчакват за нея...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия