Бихте ли изрекли на глас истината?

  • 1 307
  • 31
 Ако един ден престанете да обичате партньора си ще съберете ли смелост да му го кажете? Не по заобиколен начин, а в прав текст и право в очите :" Не те обичам вече! ".
 Ще кажа защо питам. Когато си тръгвах от бившия, макар да знаех причините за себе си,  не успях да му го кажа. Жално ми беше, честно....
 Как се казва такова нещо на човек който макар вече да не обичаш, си живял години наред Tired
 Бихте ли?
 Между другото, темата не е за моя конкретен случай. Просто ви питам.
Виж целия пост
# 1
Май бих. По-честно ми се вижда. Дано не стигам до там, де /тук следва почукване по дърво и подръпване на дясното ухо/.
Виж целия пост
# 2
Ако мисля да го напускам - да.
Ако не - не.
Виж целия пост
# 3
Казала съм го вече, знам, че го болеше.... Confused
Виж целия пост
# 4
Аз го казах, но какво от това - мина му покрай ушите...
Убедих се, че в "онези" разговори всеки чува това, което иска да чуе и което му изнася.
Виж целия пост
# 5
Да бих!И съм го казвала на бившият когато го напуснах!
Той ме пита-Оби4аш ли ме?
Какво...да го излъжа и да му кажа ,,да,, ли?
Ами казах му,,Не те оби4ам пове4е!,,
Е...отделен е въпроса,4е той ми каза,4е още ме оби4а и се разплака....но,такъв е живота!
Виж целия пост
# 6
Намирам благопристоен за егото му повод и обяснение. Тая истина иначе много боли.
Виж целия пост
# 7
чувствата не са сирене или кашкавал, да могат да се отрежат веднъж и завинаги...
Все някъде, нейде си тлее някакво чувство към дългогодишен партньор, независимо с какъв знак е.
От опит, но не личен.
Виж целия пост
# 8
Бих го казала само в случай, че ме е наранил много, в смисъл да му върна един вид нараняването. Иначе, ако просто са ми изтляли чувствата - не, не бих се изказала така.
Виж целия пост
# 9
Ако го напускам и той ме попита конкретно и директно - да, бих!
Виж целия пост
# 10
Ще ми бъде много кофти да му го кажа, защото ако той още ме обича ще ми стане жал и ще ми е мъчно за това как се чувства той. Но в крайна сметка ще му кажа, ще бъде честно спрямо него-редно е поне да знае причината-това е в случай, че го напускам.
В другия случай-незнам, ако живея с него, а пък спра да го обичам, ще продължавам ли да живея с него като лицемерка-не съм се замисляла за този вариант Thinking newsm78
Абе, кво се чудя-не обичам да съм лицемерка. Naughty
Виж целия пост
# 11
 Сигурно не(дано да не се случва, де). Може би изхождам от настоящият момент и не мога да си представя как мога да кажа на човека до мен такова нещо...само като си представя как ще го заболи Sad
 Но пък не съм и попадала на хора, които да ме наранят и затова да престана да ги обичам - тогава може би ще кажа.
Виж целия пост
# 12
Не бих казала "Вече не те обичам" на мъж, с когото съм живяла години, когото съм обичала и за когото съм сигурна, че все още ме обича. Жестоко е, а и както казва Шани винаги остава някакво чувство. 
Ако знам, че той самият не ме обича -тогава да, бих казала,  но всъщност какво значение ще има за него?
Виж целия пост
# 13
Когато спреш да обичаш и се стига до раздяла, не е до мисли кого и дали ще нараниш.Казва се.Аз съм го чула, заболяло ме е, но съм разбрала поне какво да очаквам от бъдещето.Да, по-честно е да кажеш, пазейки другия от тези думи го измъчваш повече с някакви надежди.
Виж целия пост
# 14
Бих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия