Суха уста и невъзможност да си утоля жаждата!!!Защо?

  • 3 832
  • 10
От една-две седмици не мога да си утоля жаждата-по принцип пия страшно много вода-1,5-2 литра, а може и повече. Отделно млека, фрешове и разни сокове. Но устата ми е непрекъснато суха. В момента пия Магнерот, витамините временно съм ги спряла. Чудя се, да не би това да е показател, че нещо в организма ми не е много наред и съответно на бебето да не му е добре. Ако някой е имал подобни усещания или знае на какво може да се дължи, ще съм благодарна за отговорите.
Не знам дали за притеснявам докторката ми за това-да не ми се изсмее за тази щуротия. Confused
Виж целия пост
# 1
Прочети да не е някакво странично действие на хапчетата. Другото , което мисля е че трябва да се посъветваш с доки да ти види кръвната захар, ако е висока, също съхнат устата. Най-добре попитай лекаря си Peace
Виж целия пост
# 2
Не ми се е случвало, но "дали да притеснявам докторката ми за това-да не ми се изсмее за тази щуротия"-да,притесни я.За всяко нещо,за което имаш съмнение я притеснявай,нали за това ти е докторка.
Виж целия пост
# 3
И аз бях така,но сега пък почти не ми се пие.Ще следя темата. Wink
Виж целия пост
# 4
Настоявай да ти проверят кръвната захар. В коя г.с. си? Към края на бременността има риск от развитие на гастационен диабет, който ако се хване и следи, не е опасен.
Виж целия пост
# 5
и при мен е така не се притеснявай.И аз постоянно съм жадна, толкова течности никога не съм пила както сега,но това било нормално  Praynig
Виж целия пост
# 6
Настоявай да ти проверят кръвната захар. В коя г.с. си? Към края на бременността има риск от развитие на гастационен диабет, който ако се хване и следи, не е опасен.

28 г.с. съм.
Виж целия пост
# 7
КРЪВНАТА ЗАХАР!!!моята бе станала 7,2 по едно време и така ми съхнеше устата
Виж целия пост
# 8
Може да е захар. Може да е високо кръвно P. Може да е повишен пулс. Или друг дисбаланс - нещо, свързано със солите. При всяко положение се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 9
Прочети да не е някакво странично действие на хапчетата. Другото , което мисля е че трябва да се посъветваш с доки да ти види кръвната захар, ако е висока, също съхнат устата. Най-добре попитай лекаря си Peace

 Peace
Виж целия пост
# 10
И на мен ми е така от няколко дни, без да съм бременна.. Май ще си пусна една кръвна захар - и аз знам, че при повишаване на кръвната захар тъй става  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия