Препоръчайте хотел в Пловдив за Панаира

  • 4 573
  • 16
Препоръчайте ми приличен  хотел в Пловдив за Панаира. Проверих в няколко хотела и се оказа, че за Панаира цените са два пъти по високи. Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
Здравей !Цените за панаира наистина се удвояват защото търсенето е голямо.Имай предвид ,че освен това ,че са скъпи ,местата бързо се изчерпват.Масово се наемат стаи и в околните градчета./Асеновград,Хисаря/,но и там цените са подобни.Съвета ми е бързичко да реагираш,че може да се наложи да платиш високата цена и освен това да пътуваш извън града.Потърси вариант да наемеш стая или апартамент от частни лица ,което е доста разпостранено в този период .Успех !
Виж целия пост
# 2
Препоръчайте ми приличен  хотел в Пловдив за Панаира. Проверих в няколко хотела и се оказа, че за Панаира цените са два пъти по високи. Благодаря Ви!
По добре да пътуваш до Хисаря .В Асеновград е също толкова скъпо , поне през есента беше така.Неправдано скъпо ...
Виж целия пост
# 3
Здравей !Цените за панаира наистина се удвояват защото търсенето е голямо.Имай предвид ,че освен това ,че са скъпи ,местата бързо се изчерпват.Масово се наемат стаи и в околните градчета./Асеновград,Хисаря/,но и там цените са подобни.Съвета ми е бързичко да реагираш,че може да се наложи да платиш високата цена и освен това да пътуваш извън града.Потърси вариант да наемеш стая или апартамент от частни лица ,което е доста разпостранено в този период .Успех !
Ааа не е така в Хисаря беше в пъти по евтино , дори в хотелите.Не сме спали в частни квартири .В Пловдив се оказа че после имаше хотели които си търсиха посетители .Ама нъц ..никога  да имат да вземат .Не искам да пълня гушите на печелбарите. Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Здравей !Цените за панаира наистина се удвояват защото търсенето е голямо.Имай предвид ,че освен това ,че са скъпи ,местата бързо се изчерпват.Масово се наемат стаи и в околните градчета./Асеновград,Хисаря/,но и там цените са подобни.Съвета ми е бързичко да реагираш,че може да се наложи да платиш високата цена и освен това да пътуваш извън града.Потърси вариант да наемеш стая или апартамент от частни лица ,което е доста разпостранено в този период .Успех !
Дай ми идея как да наема апартамент за няколко нощувки. Нямам нито вестник с обяви нито нищо.
Виж целия пост
# 5
http://www.hissarya.allhotels.inn26.bg/


http://search.gbg.bg/google/search.php?q=%F5%EE%F2%E5%EB%E8+%E2+ … age=3&filter=
Виж целия пост
# 6
Markrit , благодаря за линка. Лека нощ!
Виж целия пост
# 7
dolores, можеш да опиташ тук
Мястото е приятно, чисто, с добра кухня и отдалечено от лудницата по панаирно време.
Виж целия пост
# 8
Хотел "Дафи" е страхотен и е на приемливи цени за категория 3 звезди. А и местоположението му е перфектно - между стария и новия Пловдив, на 2 минути от Панаира. Peace
Виж целия пост
# 9
Благодаря Ви момичета!
Виж целия пост
# 10
Благодаря Ви момичета!

dolores намери ли хотел? Както се очертава и ние ще сме на панаир, ама понеже го решихме в последния момент нямам никаква идея къде ще спиме. Понеже от предишни години знам, че цените са безумни бяхме решили да се прибираме в София всеки ден, но пък ако ти си открила нещо на по приемлива цена и що годе нормално за спане дай инфо, pls че то и време няма Wink
Виж целия пост
# 11
Има един хотел в Пловдив, който за мен а най-хубавия хотел, в кой някога съм била... Просто е невероятен и затова винаги го препоръчвам. Знам, че е малко скъп, но бих отишла в Пловдив само за да отседна отново там и да му се наслаждавам  Hug
Ето и сайта на хотелчето - http://www.arthoteldali.com/
Разгледайте галерията със снимки.  Peace
Виж целия пост
# 12
За съжаление, всички хотели увеличават цените си за Панаира  Confused Ама пък да пътуваш чак от Хисаря...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13



Хотели в Пловдив



Виж целия пост
# 14
е, колко км. е от Пловдив до Хисаря?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия