Магазини в Пловдив за детски обувки

  • 14 109
  • 23
Здравейте.Ще ходя до Пловдив мами помагайте кажете ми магазин за детски обувки но хубави без значение е цената.В Стара Загора няма изобщо
Виж целия пост
# 1
Колев и Колев - ул Владимир Заимов (между Джумаята и Енергото)
Капчица - Подлеза на хотел Тримонциум
Добрич - ул Братя Пулиеви - пресечка на главната улица (на ъгъла с Главната има магазин на Diamond)
За вносните - Сандик и Ранърс - има си ги в метро
Виж целия пост
# 2
На Примиджи има в магазин Касида, намира се зад бившото кино Космос.тел. 032 622 890, 0888 502 051
Виж целия пост
# 3
Точно от Примиджи ще и купя.Къде беше това кино Космос ще ме упътите ли
Виж целия пост
# 4
Мерси за инфото.При нас на "капчица"въобще не се намират,но другата седмица ще идвам към Пловдив обезателно ще взема на малката.
Виж целия пост
# 5
етоhttp://www.bgmaps.com/map.asp?sid=87ce58852f0c4384e7898e7cc3aaca … mp;id=43&num=,а адреса на магазина е ул.Никола Козлов 2
Виж целия пост
# 6
Отивай направо в Касида - аз ходих преди 2-3 дни. За момичета има страхотни обувки - перфектни и като качество, и като дизайн. и за момчета има, но момичешките са:love:
Виж целия пост
# 7
И в Хиполенд има голям избор на обувки
Виж целия пост
# 8
Мерси за инфото.При нас на "капчица"въобще не се намират,но другата седмица ще идвам към Пловдив обезателно ще взема на малката.


Отиди до новия търговски център GRAND - до Евмолпия. Има страшно много детски магазини, все ще си харесаш нещо. Има едно много сладко детско магазинче на партера, пише с червени букви MC. BABY- Made in Spain. заредили са много сладки обувчици и за момченца и за момиченца и моделите им са по-модни.  Laughing
Виж целия пост
# 9
О благодаря за информацията
Виж целия пост
# 10
На закрития пешеходен мост има също хубави обувчици.Поне аз взех н амалката скоро от там едни на Сандик и съм доволна.
Виж целия пост
# 11
В магазин "Касида", за който споменахте  зад бившето кино Космос има нови модели на испански обувки и сандали на  Petit shoes и Andanines. Направо са страхотни и като качество и като модели - естествена кожа са и са с много леки ходила. Продавачките са много любезни и казаха, че очакват още модели на водещи европейски фирми. Аз купих на дъщеря ми и съм много доволна. Поздрави!!! Wink
Виж целия пост
# 12
Мерси за инфото.При нас на "капчица"въобще не се намират,но другата седмица ще идвам към Пловдив обезателно ще взема на малката.


Отиди до новия търговски център GRAND - до Евмолпия. Има страшно много детски магазини, все ще си харесаш нещо. Има едно много сладко детско магазинче на партера, пише с червени букви MC. BABY- Made in Spain. заредили са много сладки обувчици и за момченца и за момиченца и моделите им са по-модни.  Laughing
Мак Бейби ги шият в България за Испания  Peace
Виж целия пост
# 13
В магазин "Касида", за който споменахте  зад бившето кино Космос има нови модели на испански обувки и сандали на  Petit shoes и Andanines. Направо са страхотни и като качество и като модели - естествена кожа са и са с много леки ходила. Продавачките са много любезни и казаха, че очакват още модели на водещи европейски фирми. Аз купих на дъщеря ми и съм много доволна. Поздрави!!! Wink
Petit shoes и Andanines са български шият ги в Габрово по двайсетина лева са-не съм доволна ,защото стягат като ги закопчая глезена на малкия и той не иска да ги носи-явно го притесняват
Виж целия пост
# 14
В магазин "Касида", за който споменахте  зад бившето кино Космос има нови модели на испански обувки и сандали на  Petit shoes и Andanines. Направо са страхотни и като качество и като модели - естествена кожа са и са с много леки ходила. Продавачките са много любезни и казаха, че очакват още модели на водещи европейски фирми. Аз купих на дъщеря ми и съм много доволна. Поздрави!!! Wink
Petit shoes и Andanines са български шият ги в Габрово по двайсетина лева са-не съм доволна ,защото стягат като ги закопчая глезена на малкия и той не иска да ги носи-явно го притесняват

Petit shoes доколкото знам са испански обувчици и цената им е доста над 20лв дори и тук в Пловдив.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия