За цената на фитнеса

  • 1 422
  • 26
мацки, какви са цените на тези удоволствия при вас
при мен: ходя в www.stepin.nu
цена: фитнес+басейн+аквапарк+сауна+воден масаж : на месец 42 евро, такса за членство (еднократна) 87 евро
подписва се договор за една година, но може да се прекрати по всяко време с един месец преизвестие или да се прехвърлиш в друг клуб (в друг град или даже държава - имат много партньоори)
в цената е включена и консултация с треньор
та за една година: 12*42+87=591 евро на година

абонаментът за аквапарка и плуването за деца е само 16 евро на месец

е вие сте
Виж целия пост
# 1
Еднократна такса 99?, седмична 16,57?, вкл. фитнес, ролер масажор, вибро масажор
Има и някакъв по_скъп пакет zа 149?, които вкл. и следене на тегло, план zа хранене, индивидуални иzследвания на мускулната маса и т.н., при него седмичната вноска пада до към 12 ?
Това са ените zа годишен абонамент, ако направиш двугодишен седмичните парички падат с ок. 20% Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
при нас  също трябва да се направи членство за 3 месеца или година... като излиза около 40 и няколко си евро (годишното, за 3 месеца не съм пробвала), като в месечната такса влиза- фитнес , всякакви аеробики и два на пъти на седмица басейн, който обаче работи само от 20 вечерта Crazy
Виж целия пост
# 3
еднократна такса членство 39 евро, предплатена тарифа за 6 месеца 52 евро на месец, което включва зала фитнес, всички курсове, сауна, турска баня. подаряват ти раница, джапанки, кърпа, слушалки. Солариумът се плаща отделно (не си падам по солариум).
www.fitnessfirst.it
Виж целия пост
# 4
30 евро на месец, обикновено те зарибяват с обяви от сорта на "само 1 евро на ден".
Фитнес, сауна, плуване, инструктори. Колко струва включването идея си нямам, защото се презаписвам като има безплатна такава оферта.
Това е цена в обикновен спортен център, без членство, има и по-скъпи клубове, не знам там какво е що е.

Турската баня какво е?(че имам други асоциации Party)
Виж целия пост
# 5
При мен във фитнеса се плаща само месечната такса и нищо друго/46 паунда/плащаш месец за месец и можеш да се откажеш по всяко време с едномесечно предизвестие.В цената влизат около 70-90 класа седмично  плуване,сауна,стйм рум и няколко сешана със фитнес инструктора.
Виж целия пост
# 6
за фитнеса не знам,
но за плуването знам много добре - 49 еуро за 10 посещения на месец.

Виж целия пост
# 7
Първоначална такса - 90 евро, договор за една година, но можеш да го прекратиш когато поискаш, плаща се месец за месец - 60 евро.
Има и по-скъпи и по-евтини, на всякъде е различно. Това са цените на този до нас.
Виж целия пост
# 8
clara

 добре ,ч е  ми напомни и при нас се плаща еднократна такса при записване 100?   Rolling Eyes

Виж целия пост
# 9
clara

 добре ,ч е  ми напомни и при нас се плаща еднократна такса при записване 100?   Rolling Eyes



сигурно срещу нея ти 'подаряват' раничка, хавлийка и от сорта  ooooh!
Виж целия пост
# 10
мацки, какви са цените на тези удоволствия при вас
при мен: ходя в www.stepin.nu
цена: фитнес+басейн+аквапарк+сауна+воден масаж : на месец 42 евро, такса за членство (еднократна) 87 евро
подписва се договор за една година, но може да се прекрати по всяко време с един месец преизвестие или да се прехвърлиш в друг клуб (в друг град или даже държава - имат много партньоори)
в цената е включена и консултация с треньор
та за една година: 12*42+87=591 евро на година

абонаментът за аквапарка и плуването за деца е само 16 евро на месец

е вие сте

При нас е записан мъжът ми и един роднина (аз) влиза безплатно.  Laughing $60 еднократна такса и $21 на месец, задължително едногодишен договор. Ужасно съм доволна.
Виж целия пост
# 11
У наше село фитнесстудиото ми е с начална такса 79 евро и месечна 40. Включва посещение на всички предлагани курсове, ползване на уредите, часове с треньор за поддръжка на програмата, консултация с хранителен режим, следене на режима и сауна. Има и соларни клетки, но те са отделно. При нас предлагат спининг, бодипъмп, пилатес, бодикомбат, бодиджем и др.
Плувен басейн посещаваме редовно, но нямаме карти, защото ходим всеки път на различно място. Обикновено цените са от 2,50 нагоре, като зависи какво предлагат - дали е дневна карта или няколко часа.
Виж целия пост
# 12
clara

 добре ,ч е  ми напомни и при нас се плаща еднократна такса при записване 100?   Rolling Eyes



сигурно срещу нея ти 'подаряват' раничка, хавлийка и от сорта  ooooh!
тениска, раничка( от плат събираща не повече от шишенце от кола Crazy), бидонче за вода и ключодържател за врата Mr. Green -  мн'оооо са щедри хората Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 13
на мен ми дадоха само клубно шише и тениска
не е честно
Виж целия пост
# 14
При нас еднократна такса (преди 4 години) $60. след това $17/месец. Може да води6 безплатно един гост
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия