"Возя само хубавелки"

  • 2 945
  • 59
# 30

Пхах !

А пък като бях дребна, ми ставаше мъчно за колите, на които им пише отзад " Измий ме!" Blush
Виж целия пост
# 31
Много ясно, че никакво послания не бих сложила на колата. Това е голяма простотия. Иначе съм виждала много култови такива.
Виж целия пост
# 32
Зависи от колата. За бъзик бих си сложила "Don't try to fix me".


I'm SOOO broken.  Joy
Виж целия пост
# 33
Мен ме кефи надписа на гърба на коженото яке на рокер: Ако четеш този надпис, значи гаджето ми е паднало от мотора  hahaha
Виж целия пост
# 34
Мен ме кефи надписа на гърба на коженото яке на рокер: Ако четеш този надпис, значи гаджето ми е паднало от мотора  hahaha

 newsm48

Или надпис на вратата на оптика : " Ако не можете да прочетете какво пише тук,
значи сте попаднали на правилното място !"
На вратата на асансьор : " Асансьорът не работи.Най-близкият работещ е в съседния вход."
Над писоар : " Ела по-близо, не се надценявай !" Rolling Eyes

Но това си беше отклоняване от основната тема.
А , наскоро пък се издразних от надпис в такси :"The tip is not included" ,
ама човечецът си ми върна рестото , така че нямах проблем.
Виж целия пост
# 35
Над писоар : " Ела по-близо, не се надценявай !"

 Joy Joy
Виж целия пост
# 36
В момента сме окрасени с доста, така че няма на къде повече. Рекламен уеб адрес от бившия собственик ( няма да го махаме, че ние приятелче), 2 броя "Бебе в колата", на Авент и Нестле и една от предишната кампания на 24 часа" Карай умно- стигни жив!"

Иначе бих лепнала нещо - "Паркирам трудно!" или " Назад не мога!"... ама то в момента и личи и без лепенка Joy
Виж целия пост
# 37
Смях се на глас в колата си когато карах зад един многоооого стар зелен москвич. Joy
Нямаше странични огледала   Shocked  ...отзад имаше гумени калници на които пишеше  hahaha RALLY CHAMPION 
На задното стъкло има6е една пластмасова костенурка с 3 малки костенурчета които си клатиха главите нагоре-надолу....  #Crazy  и в средата имаше две ръчички които се клатеха наляво-надясно и над тях имаше надпис GOODBYЕ.. #Crazy .а номера беше обвит от светеща в лилаво  лента която мигаше  постоянно  Sick  Зави ми се свят....от толкова движещи се и клатещи се  в различни посоки  неща  ooooh!А забравих...а тпред на предното огледало висяха и се мандахерцаха два големи плюшени зара. Crazy Не бях виждала такава "красота" .Цирк "Добуш' ряпа да яде...Joy
Виж целия пост
# 38
 Joy
Разсмяхте ме, има много готини идейки.
Виж целия пост
# 39
Уф във Варна има една кола с надпис на английски, който гласи нещо такова: "Ако си изгубил котката си, потърси я под гумите ми."  Sick
Виж целия пост
# 40
Уф във Варна има една кола с надпис на английски, който гласи нещо такова: "Ако си изгубил котката си, потърси я под гумите ми."  Sick
Много е гадно Sad
Виж целия пост
# 41
На една учебна кола видях надпис: "Карам бавно, спирам рязко"
Може примерно "Не се хАби!!! Толкова си мога!!!- за такива шОфери като мен Embarassed
Виж целия пост
# 42
Ай лов MOSKVITCH!

и ще запазя правописа!
Виж целия пост
# 43
Има ли желаещ за изработването на лепенки: "Колата се управлява от примерна ССФ!"?  Laughing
Приемам и други предложения!  Hug

Имаше преди време предложения да се направят лепенки за кола, които да показват, че шофьорът принадлежи към бг-мамма. На мен лично точно така ми звучеше възможността да си слагаме такива стикери  Laughing....
Виж целия пост
# 44
Във Варна съм виждала надпис на задното стъкло ''... и аз твойта''.
Онзи ден видях
'' You be six I'll be nine''
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия