Откога се къпе новороденото с шампоан?

  • 6 817
  • 73
моята дъщеря я къпя от като беше на 14 дни с шампоан.
наскоро една приятелка ми каза че бебето трябвало да се къпе с шампоан като стане на година.
какво ще кажете вие?
Виж целия пост
# 1
За първи път го чувам.  newsm78 Къпя ги от самото начало с 2 в 1 на "Мустела".
Виж целия пост
# 2
аз с нивея. помислих че съм направила нещо лошо като го чух че не трябва да я мия с шампоан
Виж целия пост
# 3
Винаги съм ползвала шампоан за къпане на децата ми.
За първи път чувам,че до годинката не трябва да се използва шампоан Confused....ами тогава какво???

Ползвам различни марки шампоани Нивеа,Тео бебе,Евент...
Виж целия пост
# 4
В болницата не се сещам дали им миеха главите,но от 8 ден като се прибрахме у дома започнах да я мия с пяната за новородени на Мустела Peace
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай , не правиш нищо грешно , а правилно.
Виж целия пост
# 6
На лекциите за бременни, които посещавам ни казаха ние да си изберем кое да ползваме - сапун, шампоан или пяна - т.е. няма значение. А темата беше за ПЪРВИТЕ грижи за новороденото. Аз си взех сапун за началото, но после към 2-ри месец сигурно ще мина на шампоан. Нали затова ги разработват бебешките продукти - да са безвредни, да не дразнят кожата, очичките и т.н.
Виж целия пост
# 7
Аз почнах да й мия главата със шампоан от края на първия месец, от тогава и сапунче ползвам, преди това- правех пяха във водата и с нея колкото измия. Сега използвам този на Бейби Кучоло- против трески, че както сме с много коса ...
Виж целия пост
# 8
Сега използвам този на Бейби Кучоло- против трески, че както сме с много коса ...

Това вероятно е крусти newsm78
Виж целия пост
# 9
Според мен това е поредната измишльотина. Незнам, аз за пръв път го чувам това, а детето го къпем с шампоан от както сме се прибрали от родилния дом. Виж там незнам с какво ги къпят  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
В родилният дом ги къпеха с Мустела.Като се прибрахме продължих с Бюбхен.
Как 1 година ще го плакна само с водичка?!
Виж целия пост
# 11
Упоребявах Мустела.
Виж целия пост
# 12
Аз мия главата с шампоан 2 пъти в седмицата, иначе всяка вечер с водичка
Виж целия пост
# 13
От самото начало.Ползвам Доктор Фишер (местна марка) за коса и за тяло.Има даже  с различни аромати , абе ...каквото си пожелаеш....  Wink
Виж целия пост
# 14
 В края на 1я месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия