Кучетата по площадките - как да се справим с тях?

  • 1 826
  • 54
# 45
Не съм чела цялата тема, признавам си ... единственият начин за справяне е площадките да се оградят ...  така и майките ще са по- спокойни, че децата няма да избягат на улицата, примерно  Sad
Виж целия пост
# 46
и вишки с въоръжена охрана и бодлива тел да сложим
вижда ми се много милитаристично да се ограждат площадките
Виж целия пост
# 47
и вишки с въоръжена охрана и бодлива тел да сложим
вижда ми се много милитаристично да се ограждат площадките
Joy Joy Joy Joy
Мими, знаеш ли че в Австрия съм виждала със собственоръчните си очи местата за разходки на кучета. Наистина огромно пространство в парка беше оградено с нормална телена мрежа и вътре кучетата вилнееха на воля без повод и намордник. Имаше и разни гъдели за маниаците, дет искат кучетата да правят това онова...А детските площадки бяха свободни...Ама ако го приложим тук - просто сещай се какво би станало - най-напред ще изчезне оградата щото е джелезнааааа Wink Wink Wink иначе имаше някакви препоръки да се разхождат кучетата при нас беше по канала на перловската река...ама има опасност да смутим продавачите на боклуци там
Виж целия пост
# 48
...собственоръчните си очи ....

 Joy Joy Joy много ли ще ми се обидиш, ако пренеса цитата в бисИрите?  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 49
И кое е милитаристичното на оградите?
Това е любимия парк-площадка на сина ми. Оградата не е направена заради кучетата, защото собствениците им четат забранителните табели.
Но най-малкото не скачам от страх всеки път, че детето може да излезе на улицата.
Виж целия пост
# 50
...собственоръчните си очи ....

 Joy Joy Joy много ли ще ми се обидиш, ако пренеса цитата в бисИрите?  Laughing Laughing Laughing
Не, щом те кефи Wink пенеси го Wink Wink
А за оградите на детските площадки. Ами този парк, който видях от Кейси - ммм, шапката ми фръкна както се казва...Мечта мечта....Да, има някаква логика де не гониш децата като препускат към улицата.Ама тази детска площадка много работи има и не са счупени Shocked Shocked Shocked Как го правите? Thinking...Кога ли тази научна фантастика ще дойде в наш`то село? newsm78 Дано поне за внуците на моята дъщеря поне да стане Wink
Виж целия пост
# 51
да ама за нашите условия е трудно приложимо
иначе хич няма да ми пречи да си имам място да си разхождам кучето и да не ми се мотаят разни сряскащи се граждани
или пък да си оставям децата и да не се притеснявам за тях
но - да си спомним къде живеят някои от нас
битовизъм в действие

щото боклуците на хората без кучета не са по-малко отколкото на тези със
и проблема не е само в кучетата и стопаните им
ако ще искаме от тях нещо, трябва да помислим и ние какво да дадем
Виж целия пост
# 52
Моргана, най-малкото, това се поддържа с парите от нашите данъци., които не са малки. Ако някое от съоръженията се повреди, огражда се, докато бъде оправено и т.н. и т.н.
Прави сте, че ние, хората, правим много по-големия боклук. И тук има мърлячи, на които не им пука.
Обаче, единствената жена, която съм виждала да си изпишква детето зад някое дърво или в храстите, беше българка. Да, тогава опираме до въпроса за наличието на тоалетни...И пак затворен кръг...
Виж целия пост
# 53
Кейси, нали уж и в нашенско пак от нашите пари отиват за ремонтите на паркове и градини и съоръженията по тях. Само че точно в пазенето на нещата ни е куцането. Гледала съм как тинейджърки на по 16-17 години разполагат доволно порастналите си тела върху люлки, които са определено за деца до 8-9 години - просто са малки и някак крехки люлкш...резултатът е, че 2 месеца след монтажа люлките бяха счупени, пластмасовата част - запалена от неизвестни почитатели на тревните изделия, а метала - известни или неизвестни представители на определен етнос - отнесли за вторични! Същото сполетя и остатъка от детската площадка....Така че май и аз вече искам ограда ама с вишки!!!! #Cussing out
И тоалетни, за да не карам малката да стиска или да пишка в храстите -това го мразя от дън душа, но имам ли избор? И не на последно място - ако може и терен да си разхождам кучето, където да не си пречим взаимно с другите хора, които нямат кучета.........Оспамих работата, ама много се възхитих на този парк от постинга на Кейси и се размечтах..... ooooh!
Виж целия пост
# 54
Не съм чела цялата тема, признавам си ... единственият начин за справяне е площадките да се оградят ...  така и майките ще са по- спокойни, че децата няма да избягат на улицата, примерно  Sad
Това е страхотна идея!Ще я пусна на общинарката в следващата ми "петиция" Mr. GreenМиналата година дойде една тяхна служителка да се разправя с мен защо сме написали жалба ,та се наложи да им пуснем втора за да се размърдат-голямо тичане му направиха,но ние си получихме детската площадка-ремонтирана,боядисана и с голеееми табели"забранено за домашни любимци",но май стопаните им не могат да четат,защото пак си водят хайванчетата ,пясъка е безобразно покрит с кучешки акита,хапят ни бълхи...не е хубаво...не е ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия