Да си преброим печатите?

  • 1 993
  • 41
От скоро имам книжката за печатите на 100те национални обекта и естествено мерака ми да я запълня е голям  Crazy
Вие имате ли си книжки и ако да - колко са ви печатите?
Виж целия пост
# 1
Е, явно само аз събирам печати..... Cry
Виж целия пост
# 2
Има закована тема за Националните туристически обекти.   bouquet
Виж целия пост
# 3
Видях я, но тя е за обектите, а не кой как е с печатите...както и да е...
Виж целия пост
# 4
Току що ти видях темата.
Ние сме вече с втори книжки в къщи. Даже взехме и на малкия. Аз, мъжа ми и малкия сме с по 27 печата. Големия ни син покрай екскурзиите от училище е събрал 38. Това ни е стимул да пътуваме из родината. Вместо да се чудим къде да отидем за събота и неделя поглеждаме националните обекти, избираме  и хващаме пътя.
Виж целия пост
# 5
Ах, завидях.... Щом като имате над 27 печата имате ли бронзови значки?
Аз имам само 5 печата, защото книжката ми е от 1 месец.... Но до края на този ще имам още 2-3  Peace
Виж целия пост
# 6
Ot kade e tazi knijka  newsm78  Iskam i az  Tired
Виж целия пост
# 7
Книжките се продават на всеки един от обектите! Peace
Аз нямам книжка,защото все се каня да си купя и все си викам за какво ми е,като съм минала толкова обекти без книжка,сега ще трябва да ги повтарям! ThinkingБих имала поне 30 печата,ако си бях купила книжка! newsm78
Виж целия пост
# 8
12 само, от миналата година.
Виж целия пост
# 9
аз имам от 3 год. кножка, но само с няколко печата. Случвало ми се е да няма кой да ми го бие  или да нямат печат в някои обекти.
Виж целия пост
# 10
Преди около 30 години и четиримата в семейството ми имахме 100 -те печата и не знам какви значки, златни ли се даваха за всичките? Laughing Баща ми беше луд на тази тема и всеки уикенд ни засилваше на някъде. Още пазя пресни спомени каква градушка ни би на връх Богдан, например. Simple Smile

Аз пък като прочетох заглавието си помислих веднага за печатите в паспортите, нали ми е болна тема. Joy
Виж целия пост
# 11
Ъъъъ, нямам книжка, но съм ходила на поне десетина. Трябва да си взема Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Аз си пък от сега си знам, че 5 печата едва ли ще ги имам - тия от върховете  Joy
Онзи ден ми разказваха колко катерене е до Черни Връх и аз се отчаях.
Като малка и аз имах, но не знам къде е. А сега мерака ми е голям да ги събера  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз имам книжка, но малко печатчета имам, към 7-8, от миналата година. Sad
Виж целия пост
# 14
Онзи ден ми разказваха колко катерене е до Черни Връх и аз се отчаях.

Шегуваш се, нали?


Не съм се замисляла за медали. Книжките са ни стимул да обикаляме България.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия