Крем за лице на Галеник...

  • 1 929
  • 6
По принцип съм със суха кожа на лицето и преди няколко дни си бях взела мостра на Галеник-Масажер за суха кожа и съм много доволна, но се чудя дали да си го купя защото цената е малко висока. Моля, Ви да споделите дали някой го е ползвал и дали е доволен?
Виж целия пост
# 1
Аз,съм много доволна от кремовете на Галеник PeaceА щом ти е понесъл крема на кожата не знам какво те спира/освен цената/
Виж целия пост
# 2
и аз съм със суха кожа,по-мазен ли е,как ти действа и цена ако може Wink
Виж целия пост
# 3
Aз съм го ползвала,принципно кожата ми не е много суха,по скоро нормална,но кремчето попива добре и бях доволна.В момента съм с Hydra fondamentale пак на Galenic и съм доволна.Стуват си цената!
Виж целия пост
# 4

която е?
Виж целия пост
# 5
и аз съм със суха кожа,по-мазен ли е,как ти действа и цена ако може Wink
Кремчето е мазничко и вътре има едни като оранжеви топченца, които при нанасянето попиват в кожата. Лично на мен ми попива добре и прави кожата много хубава/ползва съм го 4-5 пъти вече, но за съжаление много малко ми е останало от мостричката Sad/.   
Цената е 47лв. за 50 ml в една аптека.
Аз досега съм ползвала само Нивеа синята, но се изринах последния път и като отидох в аптеката ми предложиха Гален и като видях цената малко ми се видя скъпичък, но ако си заслужава бих ги дала. Все още се чудя, но клоня към закупуване. Та затова попитах за отзиви!
Виж целия пост
# 6
Kremat e chudesen,6om si probvala mostra i si dovolna ne se kolebai.Ne znam kak varvi po aptekite,no tazi zena mi se struva visoka.Az rabota v salon za krasota i si pora4vame Galenik,no na dosta po niski zeni,utre ste se obada da popitam dali imat promana v zenite.Polzvala sam i ampulite protiv celulit i te mnogo dobri.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия