ифа Несебър Маре

  • 4 069
  • 30
в сряда заминаваме за Несебър - хотела се казва Ифа Несебър Маре;Ако някой е ходил да даде малко инфо.
Виж целия пост
# 1
Голям хотел - големо чудо ... нещо като китайската стена ... Rolling Eyes не ми харесва. ... Има и малко зеленина разбира се, но е прекалено голям за моя вкус.
Виж целия пост
# 2
 #2gunfire bulkata ot agenciqta
Виж целия пост
# 3
Ама не се ядосвай предварително ...казах че за моя вкус е прекалено голям. За тебе може да се окаже супер. Пожелавам ти приятно изкарване и много тен да натрупаш рано рано Simple Smile
Виж целия пост
# 4
мерси,мерси дано да е хубаво времето. А хотела ще го прежаля с един реванш лятото Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Какво да кажа, на нас ни харесва, щом две години под ред сме там. Голям хотел, но с хубава гледка, приятен парк, добра храна.
Виж целия пост
# 6
аааа щом храната е добра значи всичко е супер Joy
Виж целия пост
# 7
На мене лично много ми харесва, точно на него и аз съм се спряла за лятото. Онази вечер го показвах на приятелите ни и го одобриха. Приятно изкарване и да разказваш после.
А времето дали ще ви е хубаво...не е ли малко рано за море.
Виж целия пост
# 8
Единственото неприятно на Ифите според мен е малкият и не особено хубав плаж.
Виж целия пост
# 9
абе ние по скоро на почивка не точно на море.Аз стартирам да оправям багажа като се завърна ще разправям  Laughing
Виж целия пост
# 10
ИФА  Peace
Виж целия пост
# 11
А НИЕ ПОНЕЖЕ НЕ СМЕ БИЛИ В ТОЗИ ХОТЕЛ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КАКВА Е ЦЕНАТА ЗА 2-НА СТАЯ?
Виж целия пост
# 12
А НИЕ ПОНЕЖЕ НЕ СМЕ БИЛИ В ТОЗИ ХОТЕЛ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КАКВА Е ЦЕНАТА ЗА 2-НА СТАЯ?
Обади се на тел. 0554/21200 и ще ти кажат!
Виж целия пост
# 13
а някой може ли да пусне линк на хотела да го разгледаме ?!
Виж целия пост
# 14
а някой може ли да пусне линк на хотела да го разгледаме ?!

http://www.ifahotels.com/hotels/en/hotels/bulgaria/riviera/mare/yourhotel.asp
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия