Първенството по футбол между градините

  • 2 438
  • 21
Моят син тренира футбол в градината и вчера бяхме на откриването на първенството по футбол в зимния дворец. Останах много доволна, беше супер весело. Имаше мажоретки, пяха децата от детска вокална група "бонбон" даже и Жожр от старакадеми изпя една песен. Има ли други мами на които децата им ще участват в първенството?
Виж целия пост
# 1
Ние получихме покана.Първият му мач ще е на 14 май.
Интересно ми е обаче дали моят син ще играе, защото той почти не е ходил на градина тази година - все боледуваше, а и е първа група.Май ще е в резервите.
Освен това, този понеделник не е бил на тренировка, а това им е един от дните.


В тази връзка, имате ли оферта от Детска спортна академия - за лятото - 100лв -включени транспорт, обяд, закуска, занимания - футбол, плуване?!
Виж целия пост
# 2
Радо участва миналата година. Голяма емоция и веселба, викане, крещене, търчане беше Laughing
Тази учебна година не можаха да се съберат 10 деца, за да идва треньор и нямаше футбол в градината Confused
Виж целия пост
# 3
Дъщеря ми беше мажоретка на откриването. newsm18 На 08, 14 и 15 май са мачовете на нашата градина.
Виж целия пост
# 4
Едно съседско дете ще участвува, те нямат интернет. Искат ли ви тричетвърти бели чорапи, че аз ходих днес да търся, но не намерих – пускайте и снимки.
Виж целия пост
# 5
В тази връзка, имате ли оферта от Детска спортна академия - за лятото - 100лв -включени транспорт, обяд, закуска, занимания - футбол, плуване?!
Не съм много сигурна но мисля че има, не съм обърнала внимание защото тази година ни е последна и сме до края на м. май, а това обикновенно го правят през юни. Миналата година имаше, но не съм го пускала.  А освен футбол и плуване мисля че има и тенис за момичетата.
Виж целия пост
# 6
много ме зарадва това което прочетох,не знаех,че в БГ има тренировки по футбол за толкова малки деца/не,че в Русе има,ама това е друг въпрос/Преди години големият ми син ходи на тренировъчен лагер/футбол тренира/ в Италия.Беше снимал точно такива мъничета ,за които в Италия си има даже организирано първенство с отбори екипи и тн.Тогава разбрахме,че там започват да си тренират децата съвсем усилено още на 3-4г .Затова сигурно са толкова добри newsm78
Виж целия пост
# 7
Да, има в България клуб за най-малките - "Лъвчетата", той е на "Левски".Тренира ги професионалист и аз съм много доволна, защото децата не просто се забавляват, но и се учат наистина.Е, моят почти не е ходил, защото отсъстваше от градината, боледува доста тази година, но мисля, че от догодина всичко ще е наред.

За Спортната академия - да, има и тенис, но той е за момичетата/не разбрах защо не е включен като опция и за момчета/.
Виж целия пост
# 8
Да, има в България клуб за най-малките - "Лъвчетата", той е на "Левски".Тренира ги професионалист и аз съм много доволна, защото децата не просто се забавляват, но и се учат наистина.Е, моят почти не е ходил, защото отсъстваше от градината, боледува доста тази година, но мисля, че от догодина всичко ще е наред.

За Спортната академия - да, има и тенис, но той е за момичетата/не разбрах защо не е включен като опция и за момчета/.
Би ли ми дала малко повече информация за този детски клуб.  Какви са условията, колко струва, има ли подбор на децата  и вичко което се сетиш  ??
Виж целия пост
# 9
Това намерих за Лъвчетата в нета:
ДФК "Лъвчетата"
Пощенски адрес: гр. София, P. К. 1619, ул. Прохлада №30 А
Телефони: +359 0889 624310
+359 0898 773640
+359 0898 273073
Факс: +359 02 8406053
Интернет сайт: http://www.sofiacup.hit.bg
Е-мейл: sofiacup@abv.bg


Не съм ги срещала другаде освен по детските градини. В сайта пише, че те организират и турнира по минифутбол. Провери на сайта и телефоните им Peace
Виж целия пост
# 10
Дъщеря ми беше мажоретка на откриването. newsm18 На 08, 14 и 15 май са мачовете на нашата градина.
Малкият участваше във втория мач на откриването... но ги пуснаха да играят с батковците (4 гр.) и то стана едно "меле"
Иначе беше весело...
Виж целия пост
# 11
Това намерих за Лъвчетата в нета:
ДФК "Лъвчетата"
Пощенски адрес: гр. София, P. К. 1619, ул. Прохлада №30 А
Телефони: +359 0889 624310
+359 0898 773640
+359 0898 273073
Факс: +359 02 8406053
Интернет сайт: http://www.sofiacup.hit.bg
Е-мейл: sofiacup@abv.bg


Не съм ги срещала другаде освен по детските градини. В сайта пише, че те организират и турнира по минифутбол. Провери на сайта и телефоните им Peace
Благодаря ти ще разгледам  !!!
Виж целия пост
# 12
Когато децата ми бяха в ДГ тренираха с Лъвчетата. На турнирите наистина е страхотно! Когато големия беше в 4 група станахме втори след дузпи. Абе, такава емоция няма! Децата реваха, ние крещяхме! Остана наистина незабравимо преживяване, имаме и видео, което гледаме понякога. Тогава на награждаването беше Пламен Марков. Нашият треньор се казваше Иван, децата много го обичаха. Радвам се, че все още се провежда този турнир, дано продължи и занапред. Пишете кога са финалите, обикновено излъчват репортаж по ТВ.
Виж целия пост
# 13
Миналата година имах страхотно изживяване на този турнир ....  Peace
Децата крещят, вълнуват се, ние подсказваме накъде да водят топката, треньорът им (младо и страхотно момче) и той се мъчи да ги нахъса, да им създаде спортната злоба малко от малко, за да победят ....  Hug
Станахме трети, биха ни на дузпи, но беше голямо изживяване! Blush
Виж целия пост
# 14
Еееееее, как съм изпуснала тая важна тем, бе!!!! ooooh!
'Ми и ние бяхме там!! Laughing Hug
Синът ми също рита в ''Лъвчетата'' при 133 ЦДГ в ж.к. Изток Laughing.

Нашият турнир беше на 07. май в Зимният дворец.
Сега, втората среща ще бъде на 18. май, но за съжаление, синът ми няма да може да участва, понеже пътуваме точно тогава Wink. То пък това е си е хубаво. Mr. Green
Ама той е много разстроен от факта, че няма да вземе участие вторият път.
Големи вълнения бяха на тоя турнир, беше много весело. То тая купа я говори една седмица след това... Mr. Green
Аз, като абсолютен профан по футбол и пр. такива спортове, така съм викала и съм се вълнувала, а бе, беше готино много. Joy
Нашият треньор е 'бате Иво'. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия