Някой днес да си е получил парите?

  • 2 670
  • 33
# 15
Аз съм болничен от 12.02.07 - 17.03.07 парите ми ги преведоха по тоя болничен на 02.05.07 след това имам още болнични/не прекъснато/ и от НОИ ми отговориха че обработката и плащането на болнични е от 30-50 дни така че продължавам да си чакам!Въпреки че не знам дали знаете че това че сме бременни или родили/майчинство сме с превилегии в НОИ #2gunfire Представете  си да сме без превилегии Sick
Успех на всички
Виж целия пост
# 16
И по моята сметка няма включване. Болничните за февруари са занесени в НОИ на 11.04. Може би следващата седмица ще има нещо...
Виж целия пост
# 17
За февруари ги получих преди две седмици, а на мъжа ми от март ги взе миналата. По-добре провери защо се бавят.
Виж целия пост
# 18
все още чакам за февруари но знам че при мен работодателя е виновен #2gunfire
Виж целия пост
# 19
На тема болнични аз вече съм безмълвна.Добре,че е мъжа ми,че ако разчитахме на тези пари до сега отдавна нямаше да сме сред живите   #2gunfire #2gunfire #2gunfire
На мен ми писна да им звъня и да ги питам какво точно се случва.Дано до абитуриентския бал на детето да ги преведат.
Виж целия пост
# 20
Утре мисля да отида до работата ми и сериозно да разговарям със счетоводителката и касиерката, защото иначе ще убия някой Crossing Arms
Виж целия пост
# 21
и при мен доста се забавиха но причината беше в счетоводителките.Миналата седмица ми преведоха за януари,февруари и март.Сега чакам за април,но не стана лесно ходих поне 4 пъти в НОИ.Там ми казаха че превеждат пари всяка сряда,а от банката ми казаха че мога да ги тегля в четвъртък след 14,30 часа.Дано да съм била полезна.
Виж целия пост
# 22
моят болничен е от 15.01 сега на 26.04 получих парите само за януари.Счетоводителката беше объркала документите и ходи да ги оправи и мислех,че вече като са оправени ще ми изплатят парите по бързо, но уви днес няма пари.Ще чакаме може до първия рожден ден на малката нещата да са се наредили Crossing Arms
Виж целия пост
# 23
аз съм в болничен от февруари а в мйчинство от март-нищоооооо няма пари.Сега като чета тук аз родих две седмици преди термин значи и на мен датите ми се застъпват newsm78.
Виж целия пост
# 24
ужас и аз чакам пари за периода след 10.03, тоест след раждането. ама днес няма нищо в сметката. ей тези хора какво си мислят, че си ринем парите с лопата ли???? #2gunfire
Виж целия пост
# 25
Може би ще ви изненадам,но ще ви кажа че аз досега не съм имала закъснение-с изключение на ден-два.  След 15 число всеки месец  се обаждам на работодателя и го питам кога да отида да си взема парите. Обикновено ми казва утре или други ден-зависи кога ще ходи да ги тегли. Отивам,когато ми е казал и си ги взимам. Така беше и с болничните ми преди раждането(аз излязох в болнични от петия месец-просто така реших) така е и с майчинството.
Не знам къде е проблема при вас-в работодателя ли, в НОЙ ли?
Виж целия пост
# 26
И аз не съм имала закъснение - винаги на 15 число.
Дано скоро Ви ги преведат!
 Peace
Виж целия пост
# 27
Може би ще ви изненадам,но ще ви кажа че аз досега не съм имала закъснение-с изключение на ден-два. 


Няма да ни изненадаш, ти си заварено положение и си взимаш парите от работодателя /той е длъжен да си ти ги дава, пък дали ги взима от НОИ или не, теб не те касае хич/ т.е.  не попадаш в т.нар-та нова система..... тук има цензура.....
И аз още чакам половината от парите за февруари.  Twisted Evil, .... налои се да сменим счетоводната къща ... дано потръгнат нещата щото ....
Виж целия пост
# 28
сега пак проверих ,никакви пари. Егаси и държавата!! #Cussing out #2gunfire
Виж целия пост
# 29
[ И аз имах проблеми с болничните. По същия начин ми се застъпваха болничните. Трябва да се обедите в НОИ и тогава ще ви пуснат порите. Там правят корекцийе. Ние звъняхме доста пъти докато ни оправят
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия