Фотошоп 26

  • 23 646
  • 482
# 60
Веси, благодаря ти за интересния линк Hug. Честита ни 26 тема...  #Crazy Grinning
Виж целия пост
# 61
Мда, Дяволинке, 26 #Crazy. По този повод съм си мислила дали да не ги оставим по-дълги темите, 40-50 стр, напр.
Ето коригираната ми бреза. Явно имам проблем с ориентацията ли или с нещо такова. Като гледам във ФШ ми стои добре, после като го видя с друга програма-не ми харесва. Може би инструментите на ФШ ме разсейват, не знам, но за всички рамки съм така.
Виж целия пост
# 62
Откога точа лиги на лилавото................... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Толкова лилаво, че чак циганее  Laughing
От много точене, ето какво се получи /ако нещо ви смущава.... казвайте докато е време/


Виж целия пост
# 63
Ларадо, страхотна е  Hug И аз искам да разкажеш повече ти ли си направи тетрадката  Praynig
Катя, това съм очертала с тънка твърда четка, след което с гумата изтрих каквото стърчеше от снимката  Hug , много е лесно  Mr. Green И аз чакам снимки от вашата среща  Grinning
А подъването аз го правя по следния начин.Даваш на слоя който ще подгъваш Едит>трансформ>warp и се получава като схема.Хващаш единия ъгъл, който искаш да подгънеш и го теглиш в желаната посока, до където искаш  Hug - даваш му малко сянка и е готово  Hug (лелееее, почнах и уроци да давам  ooooh!  Embarassed )
Мира ето ТУК има доста такива ленти  Hug
Микки, трябваше да оставиш слънце, просто да не е толкова силна светлината  Blush инак рамката е много идейна  (казах го вече Grinning)   bouquet
Ние се прибрахме и имам доста снимков материал.Може би ще зарежа за малко дневника  Laughing Sunglasses
Виж целия пост
# 64
Катя, това гаджето ли е  Mr. Green
Смущава ме вътрешната част на рамката, една такава по светла през която прозра ръката на гаджето  Laughing Mr. Green инак е МНОГО ГОТ  Heart Eyes
Виж целия пост
# 65
Дамаянти, слънцето си е от снимката и представяш ли си каква селекция трябва да направя за да го затъмня леко #Crazy Просто замених с друга снимка и готово. Избрах по-мързеливия начин. Похвалих ли се, че всъщност тези снимки на брезички аз съм си ги снимала Mr. Green
Виж целия пост
# 66
Дамаянти тетрадката е готов елемент ( katyadjin по този повод имаш поща).

А снимката и картинките ги наместих по начина на Дамаянти

Цитат
А подъването аз го правя по следния начин.Даваш на слоя който ще подгъваш Едит>трансформ>warp и се получава като схема.Хващаш единия ъгъл, който искаш да подгънеш и го теглиш в желаната посока, до където искаш 
Виж целия пост
# 67
Здравейте, ФШ-фенки! Аз съвсем се изгубих и не знам дали все още си ме спомняте, но започнах работа, изпити и т.н не ми дават възможност да отворя любимата програмка. Правите страхотни неща!
Днес тъй като домочадието спеше  се изкуших да рамкосам днешна снимка. Резултатът не ме задоволява, но го пускам като запис Mr. Green Изпробвах техниките, които обяснявахте преди няколко теми:)

http://yanich.multiply.com/photos/hi-res/10/27?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F10%2F27
Виж целия пост
# 68
Благодаря за пощата, Ларадо!!!   bouquet

Дамаянти, гаджето е ама не моето, а на сестра ми!!!!!!!!!! Joy hahaha Моето е закръгленичко, като мен Mr. Green

И аз чакам снимки, но Биляна се загуби по трасето!!! Heart Eyes

Аз нямам опция "Едит>трансформ>warp ", предполагам защото съм със Фотошоп 7!!
Та в този ред на мисли, вашите коя версия са, бях питала, ама никой не ми отговори, искам да си дръпна!!!
Янич, на мен ми харесва, но са ми тъмпи и есенни цветовете, ако може да ги просветлиш или някак да станат като пролетни... Иначе всичко ми харесва, а най-вече обкантването на снимките - с цветчета и с другото, което не виждам точно какво е, но ми харесва!!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 69
Янич лелееее, каде остана бе жИна  Joy Верно че отдавна се губиш. Рамката на танцьорката е много гот.
Виж целия пост
# 70
Янич, добре си дошла отново.Много хубава рамка.И снимките също  Hug Какъв е този концерт?
Дяволке, давай да гледаме нещо  Hug - лишаваш ни от красотите които правиш  Crossing Arms  Whistling
Катя , аз съм с CS2 .Можеш да си я изтеглиш от ТУК   Hug
Ама това сестра ти ли е бре - малиии, как си приличате  Blush  ooooh!
Виж целия пост
# 71
Мислех си аз, че в събота и неделя активността ще е по- малко, но вие сте се постарали доста, както виждам Joy И все хубави неща Hug Кате, аз нали си падам по циганийките, на мен лилавото не ми идва в повече Grinning

микки на мен определено повече ми допада без слънцето.

Дамаянти, ще ги кача двете танцуващи човечета. И кошничката ме беше питала за един бар код от вчерашната ми рамка - не е четка - и него ще кача.
За шишенцето със сапунени мехури си има трик - носим по две. Едно за хлапето с мъничко течност вътру и едно пълно от което пресипваме, като излеят първото Mr. Green

Аз мъча една от сутринта Rolling Eyes Между разходките, готвенето и гладенето се опитвах да я довърша, но успях чак сега Tired
Пак е на двете шматки Mr. Green







Виж целия пост
# 72
Хей, мерси за милите думи:)  bouquet
Кате, правя си, може би заради това не ми харесва, защото малко убити цветовете, но не можах да оправя настройките Mr. Green на колор динамикса.
Концертът беше на всички групи от детски градини, в които децата посещават народни танци. Беше много хубаво, едно такова ведро настроение. АКо ви се гледат малко снимчици на моята госпожица, тъй като не знам да ли въобще скоро ще имам време за рамкиране- цък  
Дяволинке, редовно ви чета, ама като нямам материал за запис - тъй ще е  Mr. Green
Оспамих темата, за което сори  Embarassed
Виж целия пост
# 73
Чудя се дали минах границата на добрия вкус? ... Много се пазя, ама май вече съм в кича hahaha
Виж целия пост
# 74
Янич, беше огромно удоволствие да разгледам снимките от концерта Hug Много приятно настроение създават Grinning Носиите им са много хубави. Моята голяма щерка също ходи на народни танци Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия