Как се печете в солариум??

  • 20 641
  • 106
Вие как се печете в солариум? Чисто голи или с прашки или някакви бикини?
Аз  се пека чисто гола но някой приятелки ми казват че влизат с прашки.
Та се чудя кой е по нормалния вариант.. newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
Ми как? Чистак Гола. По организъм Laughing
Виж целия пост
# 2
 И аз се пека гола, но не претендирам, че това е нормалния вариант. Всеки да си се пече както иска.
Виж целия пост
# 3
С прашки.
 Първо за да си ппредпазвам слабините, и второ вече имам белег от секцио който не искам да излагам на лъчите на солариума  Peace
Виж целия пост
# 4
 Извини ме за въпроса, но какво им става на слабините?
Виж целия пост
# 5
Извини ме за въпроса, но какво им става на слабините?

Нищо. Първо солариумите ги почистват с антибактериални препарати след всеки клиент(поне при нас е така) и второ, ако не се опираш и триеш, няма никаква опасност да хванеш каквото и да било(ако това е идеята). Да не говорим, че самият солариум(лампите) имат антибактериален ефект.

Аз си пека и белега от секциото(но е стар, на почти 3 години), даже така избледня още повече  Peace
Виж целия пост
# 6
Чисто гола, разбира се..ако ще имам разлика каква е файдата от тоя солариум.
Виж целия пост
# 7
Извини ме за въпроса, но какво им става на слабините?

 Mr. Green Нищо не им става , просто не искам да се пека там Peace
Виж целия пост
# 8
Аз понеже ходя на стандартните, хоризонтални солариуми, ми стават само бели петна там, където лежи тежестта на тялото ми, на опашката отзад и на плешките. С вертикалните, този проблем го няма, но мен не ме устройват  Peace
Виж целия пост
# 9
Гола, не обичам разлики.
Виж целия пост
# 10
Голичка  Turn-l
Виж целия пост
# 11
и аз се пека гола.
Аз понеже ходя на стандартните, хоризонтални солариуми, ми стават само бели петна там, където лежи тежестта на тялото ми, на опашката отзад и на плешките. С вертикалните, този проблем го няма, но мен не ме устройват  Peace
като се позавърташ от време на време и преместваш тежеста този проблем изчезва.Аз тази година ходя само на хоризонтален и нямам петна като се въртя така
Виж целия пост
# 12
Аз си танцувам, докато се пека, тъй като си ма музичка в солариума. Хем ми минава по- бързо време, хем няма петна под гъзето и на кръста. А също и по краката.
Виж целия пост
# 13
Чистак гола...и аз не съм привърженичка на разликите   Peace
Виж целия пост
# 14
Дибидюс Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия