Среща на новите кучета!!! - 3-та серия

  • 9 435
  • 272
Хайде куконки Софиянки, да се спретваме на нова среща след празниците. Предложението ми е за 30.05.2007 г. /сряда/ от 18:30 часа на мента със спрайт, сладолед задължително и съответно на открито...
Виж целия пост
# 1
Ееее супер си Верич! Hug
Приветствам идеята напълно  bouquet

А сега е ред на предложения за място:
Например:
1. О! Шипката в която бяхме- ул. Будапеща
2. О! Шипката на ул. Шипка
3. Мама Миа на ул. Иван Шишман (имат градинка доколкото помня?)
4. Уго- на Малките 5 кюшета
5. Диваците (който има градина)
6. (Бившата?) Баба Яга- в градинката при БСФС
7. Други- който каквото заведение се сеща с градина
 Peace
Виж целия пост
# 2
пловдивчанки просто не мога да ви трая вее .имам 2неуспешни опита за среща ще ви пребия.аре да ви видя кога кокони такива ще се сетите да се сберем Crossing Arms
а и честити ни нова тема за хайманосване Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Мушенце, я си ела при нас, те кат не щат, ами така де. Може ли да го оставите милото само да си кукурига Naughty Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
душа аз нали знаеш никога не съм сама hahaha #Silly(другата в мен е интелигентен събеседник)ама тия мойте кокони вече ще ги смачкам #2gunfire.ама продължават ли така хващам си дърмите и ще си дойда при вас.да си джуркаме ментичка Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ето това е дух, взимайте пример пловдивчанки-мързеланки smile3533
Виж целия пост
# 6
Хей сладурани, 30.05. е страхотна дата. Но за мое съжаление тогава съм на курс от 18.15 до 21.10... Останаха ми още две седмици - на 04.06 свършвам. Мислех си да не отида, но на 21.05. и на 28.05. няма да ходя и ще ми стане много  Confused Но на следващата срещшичка съсигурност ще дойда, защото курса ми ще е свършил и няма да има значение кой ден ще е  Hug
Виж целия пост
# 7
и аз се записвам и аз  Flutter
Виж целия пост
# 8
и аз се записвам в темата Mr. Green ама за тая срещичка съм пас  Cry че на 03.06 имам мнооооого труден изпит най тежкия за тоя семестър и няма начин  Cry
Виж целия пост
# 9
Рошко, ти в Сливен ще идваш ли утре? Може и на лични да ми пишеш, ако ще спретваме срещичка Simple Smile
Виж целия пост
# 10
И аз да се запиша.  Hug Мисля, че ще мога да дойда на срещата, че миналия път нали пропуснах веселбата и сега трябва да наваксам!  Mr. Green Mr. Green Дано не ми пресече котка път!  Praynig

Еййй, никой не гласува в анкетата, само аз ли се оказах най-голямата пияница?  Embarassed Embarassed Embarassed Ужас!!!  Sick

Мушева, айде фащай влак, рейс, кола и заповядай. Чакаме те! Simple Smile))

Рошко, ти какво учиш?
Виж целия пост
# 11
Момичета, пуснала съм и една анкетка към новата ни темичка да видим в кои градове можеме да спретваме срещички...

Извинете ме ако съм изпуснала някой град, ако ви се наложи да гласувате с "Друг град" пишете ми кой е той и ще го добавя веднага в анкетата...

 Hug Hug Hug вие си знаете...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
никви такива я марш всички към Пловдив тук е най вкусна ментата Mr. Green
Ина мен ми се идва на вашата среща но точно сега ми е невъзможно.този месец татенце е рожденник и именник,аз съм рожденничка,брат ми абитуриент,а и сме на сватба и просто няма как
Виж целия пост
# 13
ехо,ВАРНЕНКИТЕ,къде се изпоскатахте,
айде и ние на МЕНТА
СКАРЛЕТ
МИМЕТО ИВ
АЙДЕ НЕ СЕ МАЙТЕ И ИДЕЙ ДАЙТЕ
КОГА КЪДЕ И КАК МЕНТА ЩЕ ЗАСМУЧЕМ ПАК
Виж целия пост
# 14
Никита за съжаление няма Мъжо каза че не му се пътуват 300км с мотора щтял да се преумори  Twisted Evil и направо от Сф ще ходим кам Пловдив и се очертава идване към там чак накрая на юни ама за постоянно  Mr. Green
Морги уча противодействие на престъпността-бакалаварската степен
а живот и здраве магистратурата ще си я карам-право ама ще видим де
изпита ми е по НПК  Tired

момичета искам и аз ментаааааааа дайте и някой др ден или после ще се разберем за др след тоя   newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия