лунички, ужас

  • 2 386
  • 14
 Laughing
такааа - аз разгледах старите теми за лунички, но мисля че все още се колебая за решението

значи аз принципно имам лунички по лицето, но тях не искам да махам. проблемът е че от скоро започнаха да ми излизат по тялото нещо като лунички или малки бенки-петънца - не съм сигурна точно какво - от слънцето

и проблемът е че се увеличават на брой Twisted Evil въпреки 50тия фактор и криенето от слънце


някой да се е отървал завинаги от подобно нещо? не е кой знае какво, ама не ми е особено приятно
Виж целия пост
# 1
Не си сама.И аз съм като теб и забелязах, че започнаха да ми се появяват лунички и по тялото Laughing (между гърдите и корема) ooooh!
Преди ползвах фактор 50, разлика не видях.След това минах на 25 и после на 15.
Аз се чудя въобще дали има отърване от тях newsm78
Виж целия пост
# 2
Аз съм чувала,че когато плаче лозата, се събира водата и се маже върху луничките.Така те изчезвали. Thinking
Виж целия пост
# 3
Че кое му е ужас на луничките?Намирам ги за сладки  чаровни. Аз имам малко около носа. Харесвам си ги  Wink
Виж целия пост
# 4
имам лунички по лицето и ръцете...тази година нещо ми стана и реших да започна война с тях...говорих с козметичката си и тя каза, че няма отърване от тях...може  да избледнеят, но пак се появяват понеже това е ТИПЪТ кожа... Peace
Виж целия пост
# 5
Че кое му е ужас на луничките?Намирам ги за сладки  чаровни. Аз имам малко около носа. Харесвам си ги  Wink
"ужас" е за привличане на вниманието Laughing

писах че имам на носа, но тях не искам да махам - проблемът е че вече имам и доста по тялото, а преди нямах Close
Виж целия пост
# 6
Аз имам и 2 или 3 по устните (забравих да пиша).
 Laughing
Виж целия пост
# 7
Имам малко по носа, малко около устните..е не е болка за умиране, излизат ми от солариума и зимата изчезват, пролетта пак се появяват и така..не е нито ужас, нито болка за умиране.
Виж целия пост
# 8
И аз имам лунички-малко по лицето и много малко по горната част на ръката (над лакътя), но никога не са ми пречили. Мисля, че няма отърване от тях. Трябва да се примирим, че кожите са ни такива.
Виж целия пост
# 9
И аз имам съвсем малко на носа и около носа, като Пипи Дългото 4орап4е  Laughing, през зимата избледняват, а през лятото потъмняват, но не ги намирам за грозни. Но след раждането цялото ми тяло е не в луни4ки, а в бенки  Thinking, малки са, но са нявсякъде , по ръцете, корема, краката. А ина4е по гърба имам огромни луни4ки, вседствие на зверско изгаряне на море. Бях заминала на у4илищен лагер и е нямало кой да ми обърне внимание и се изпекох яко  Twisted Evil, лежах и в болница.

anastang3l, имаме еднакъв брой мнения  Laughing
Виж целия пост
# 10
Привет на "луничавите" и от мен!
Аз съм им толкова свикнала на моите, че като си сложа ФДТ и малко ги скрия , чак се стряскам! Joy
Виж целия пост
# 11
И аз имам съвсем малко на носа и около носа, като Пипи Дългото 4орап4е  Laughing, през зимата избледняват, а през лятото потъмняват, но не ги намирам за грозни.

И аз имам лунички на носа и моите така си избледняват зимата и се появяват лятото.  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
И аз съм от тези с луничките. Последните години взеха и на раменете да ми излизат. Недолюбвам ги, ама това е положението.
На моя син пък скоро започнаха да му излизат на лицето - той обаче не дава да го мажа, за да изчезнат. Искал си ги! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
И аз съм с лунички,засега само по носа и рамената. Неизбежно е при хора със светла кожа особено с това ужасно слънце. До преди 2-3 години имах само по лицето, докато не изгорях жестоко по рамената при една разходка с бебе на силен вятър и още по-силно слънце. От тогава ми се появиха и там лунички. Всяка година стават все повече. Според мен единствения начин е да си крием максималко кожата от силното слънце. Иначе едва ли има оправия....
Виж целия пост
# 14
и аз, и аз имам Embarassed навсякъде:) само че тия на лицето са ок, свикнала съм си с тях, дори ми харесват:) Обаче от 2 години насам като взеха едни грозотии да ми излизат и по ръцете- от раменете, та чак до пръстите:(, на краката, на коленете - също:) ужас голям, имам чувството че като съм на слънце изобщо не хващам тен, а само лунички, вместо да потъмнея и да се слеят с тена, става точно обратното- още повече изпъкват:(
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия