Сайт с игрички и хубави награди /Бу, чети правилно-няма секс в цялата работа :)/

  • 14 497
  • 308
# 180
Ами мисля си / напоследък и за това нямам време  Mr. Green/ ако спечеля с акаунт номер 4 и не го трия докато дойде подаръка и си поиграйвам с него, то няма да има край това играене от тоя акаунт. Та като получа подаръка от акаунт 4 профуквам точките на платените игри и го затривам. Тогава започвам да правя нова редичка, тоест той ще стане нов акаунт номер 2 ,нека го наречем 2А /т.е. регистрирам нов акаунт под основния/, след това като получа подаръка си на акаунт 3 затривам и него и си правя нов като подакаунт на 2А. Оплетох ли ви допълнително?  Joy

вие как процедирате? Редички или пирамидки правите? Или имате един основен и исички са под него?


Ъ?  newsm78Нищо не разбрах newsm78
Виж целия пост
# 181
Мон дю, Силвето ни вкара в некви филми Joy Това трябва да го преспя една нощ, за да го схвана Laughing
Иначе аз имам 3 - един основен, още един, на който не бях схванала номера с реферите и пак съм писала някой друг и един трети, на който съм писала първия си основен. Crazy
Виж целия пост
# 182
Sillveto, на нищо не прилича това твойто   Crossing Arms Ша та замоля утре да дойдеш на кухнята с подробна схема в картинки и цветове  Tired Полунощ е, а ти пишеш някакви сложни неща...  smile3506
Виж целия пост
# 183
Ако някой се чуди що е то редички и пирамидки  Mr. Green

РЕДИЧКА:

акаунт 1 /основен/
акаунт 2 /спонсор на горния/
акаунт 3 /спонсор на горния/
акаунт 4 /спонсор на горния/

Подаръците се получавт отдолу нагоре.


ПИРАМИДА:                                                   МАЛКА ПИРАМИДА:

                   акаунт 1 /основен/                       акаунт 1 /основен/
                  /       /          \         \                                /           
                 2      3          4         5                               2
                / \      / \         /           \                            /  \
               6  7   8  9      10         11                         3   4

Подаръците пак се получават отдолу нагоре, но по редички.

ЗАЩО Е НЕОБХОДИМО да си усложняваме живота - ами така примерно в редичката акаунт 4 ще отиде на опашката с 6,90 за ключодържател. Ще го спечели и тогава акаунт 3 ще получи 6, 90 точки. Събрани с неговите точки ще поръча нещо по-голямо и така след като го спечели акаунт 2 ще получи точките на акаунти 3 и 4 и като прибави своите ще може да играе за нещо още по-голямо. Така точките на акаунт 4 ще са получили поне 3 подаръка  Sunglasses



Виж целия пост
# 184
Баси, като се чета започвам да се чудя дали не съм писала аз оня учебник по статистика дето нищо не разбирах като го чета  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 185
И аз като гледам на пирамидата трябва да имаш 11 акаунта ли?
Виж целия пост
# 186
А не може ли 1 основен и на всички подакаунти той да е спонсорът? newsm78При мен поне е така.
Виж целия пост
# 187
Мале кво става Thinking Нямах нет тука няколко дни , зарди тъпият ми доставчик #2gunfire #Cussing out и гледам нови игри , нови пирамиди  Mr. Green
Аз досега нищо не съм печелила пък Crossing Arms, а сега става май и по -трудно.
И много съм проста смених си цветенцата с Тако Cry Cry Cry
сега на другите ми два аккаунта махам тъпия самолет, че адски много ме дразни #2gunfire

И кажете ако някой разбере дали мога да си върна цветенцата Thinking    
Виж целия пост
# 188
Наистина, май е най-удачен вариантът с редичката...
Аз до сега винаги съм играла с 1 подакаунт. Като не спечеля - трия... Последно бях с 2 подакаунта, т.к. си чакам подарък, но единия пак го изтрих... Изчерпах се от към адреси и имена.  newsm78
Сега си търсим квартира и освен до тогава да замразя акаунтоправенето, друг изход не виждам   Thinking
Виж целия пост
# 189
Мале кво става Thinking Нямах нет тука няколко дни , зарди тъпият ми доставчик #2gunfire #Cussing out и гледам нови игри , нови пирамиди  Mr. Green
Аз досега нищо не съм печелила пък Crossing Arms, а сега става май и по -трудно.
И много съм проста смених си цветенцата с Тако Cry Cry Cry
сега на другите ми два аккаунта махам тъпия самолет, че адски много ме дразни #2gunfire

И кажете ако някой разбере дали мога да си върна цветенцата Thinking   
и аз направих абсолютно същата грешка,махнах си цветенцата. TiredСя чакам утре да видим кво ще стане.
Виж целия пост
# 190
Коя ви е любимата игричка? Flutter
Виж целия пост
# 191
А не може ли 1 основен и на всички подакаунти той да е спонсорът? newsm78При мен поне е така.

Може разбира се  Hug, но стратегията горе е с цел да прехвърляш точките по акаунтите нагоре и да печелиш подаръци за повече токи.

Пак давам пример: сега с малката пирамида. Значи на акаунт 4 печелиш 6, 90 буби и участваш за ключодържател. спечелваш и на акаунт 2 те пита дали искаш точките или подарък. Избираш точките. Същото правиш и с акаунт 3, но да речем си играла за подарък за 10,20 точки и на акаунт 2 пак искаш точките. тогава на акаунт 2 имаш 6,90 /точките от акаунт 4/ + 10,20 /точките от акаунт 3/ + собствените му точки /нека ги приемем за 12/. По този начин акаунт 2 ще има 29,10 буби и вече 2 подаръка, самия акаунт 2 ще играе за подарък и след като спечели ще прехвърли на акаунт1   29,10 буби. Предимството е, че подаръка ще са за по-големи суми. 
Виж целия пост
# 192
Коя ви е любимата игричка? Flutter

Блейзинг флеймс  Peace

Даже на акаунтите дето чакам подаръци играя само нея, цветенцата и рибите.

Мразя самолета и заека самоубиец. Май скоро и пъзела ще мразя Simple Smile
Виж целия пост
# 193
Sillveto,наистина ми е много сложно да го разбера всичко това.Просто не ми влиза в главицата. JoyЧетох го няколко пъти,но не мога и не мога да разбера.
Виж целия пост
# 194
Аз го схванах Party Чувствам се...гений Mr. Green Аз пък мразя точно блейзинг флеймс Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия