Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 40 713
  • 3 486
# 75

О, доживях!!!!!

Е нема начин, ще припадна! smile3544

Цомбе!  bouquet
Виж целия пост
# 76
Надничам за малко и виждам изписани 4 страници  Shocked,не ми се мисли до довечера какво ще е ...Леопардче, за теб  love001 ,Гигова знаеш че си те  Heart Eyes .Фейт, Конче - стискам палци, късмет  Hands Thumbsup Лео ,кафенцето ти е върха, майстор  си  Hug.Цомбе ,дано дъщеричката ти си прекара добре и да се върне здравичка ,/няма начин -при този чист въздух и страхотна природа там ,/блазе и на Хапя  Grinning.Хапнах си от черешките на wily ,супер са .Тео, Миленка Малка русалке - Hug HugМина ми липсва Cry.
Виж целия пост
# 77
Добро утро на цялата спамска дружина. Heart Eyes
Виж целия пост
# 78
Алекс, как изкара почивните дни?
Привет, Бианка!
Виж целия пост
# 79
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193344.0

Молим, обърнете Фнимание  Mr. Green
Виж целия пост
# 80
Резюменце, плииииийййзззз!!!  newsm20
Виж целия пост
# 81
Резюменце, плииииийййзззз!!!  newsm20

Мързелана Whistling
Виж целия пост
# 82
Аре, молииииииииим, дееееее!!!! Praynig
Виж целия пост
# 83
Мацо Heart Eyes Hug

Сврако Peace

Хапче, тръгнаха преди малко.Колко е пътя до там?Ох, така съм се притеснила....може нещо да съм забравила ooooh!Дано да им е хубаво времето.и мойта да слуша Praynig

Пътят е около 4 часа - 220км. Времето се държи, засега  Peace Ако нещо си забравила, свиркай, ще и отнеса  Hug
Виж целия пост
# 84
Аре, молииииииииим, дееееее!!!! Praynig
Дай пет лева   Whistling
Виж целия пост
# 85
Гигова, почудих се каква е тая вагина дето си изпльоскала  ooooh!
Виж целия пост
# 86
Алекс, как изкара почивните дни?
Привет, Бианка!
Общо взето на масата- имах гости  Grinning.В събота бях сватбарка ,супер беше, но преядох. Руске ,резюменце за тази сутрин ли?Стоянчо предлагаше венозно кафе ,аз поетично ,Мечо Пух почти реално, а Лео- арт спамърско .Фейт и Кончето имат нещо в предвид ,затова им стискаме палци. Цомбето си е изпратила щерката на почивка, Хапя ще я наглежда. Леопардчето  и Гигова само минаха и заминаха и общо взето това е, ако съм пропуснала някого, да ме прощават  Hug.
Виж целия пост
# 87
Аре, молииииииииим, дееееее!!!! Praynig
Дай пет лева   Whistling
Глей си работата!!! Crossing Arms
Шси го прочета сама!!! Whistling
Виж целия пост
# 88
Гигова, почудих се каква е тая вагина дето си изпльоскала  ooooh!


Това не е вагина, а жена с противогаз, която е седнала свита и си е сложила ръцете на главата.
Виж целия пост
# 89
хайде и аз да ви кажа ЗДРАВЕЙТЕ Hug,толкова ми липсвахте през почивните дни ,че чак ме беше срам от мъжо дето се прибра след 10 дена Embarassed,как можахте толкоз да пишете през почивните дни ,направо нямам думи ooooh! SickАААААААААА РУСКЕЕЕЕЕ не моа се публикувам бе слънце,чекай малко и аз да се вредя #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия