Гласуване за корица на детско списание

  • 8 041
  • 165
# 45
Та коя викате била моята работа Mr. Green

:
6 Peace
Виж целия пост
# 46
Гласувах. Браво на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 47
гласувах  Hug много сте добри
Виж целия пост
# 48
Хайде и аз гласувах.
Виж целия пост
# 49
Така, моят коментар:
1 - като гледам, всеобщ фаворит, на мев също ми допада, прекален идва Бевъла в заглавието, само по себе си, е достатъчно отчетливо и няма нужда от допълнително поддчертаване. Снимката на Малена е повече от красноречива, закачлива, весела, браво на автора и за чудесния подбор. Но... това което ми прави впечетление, прекалено бедно е откъм теми в списанието, има само две - три теми, което по - принцип е нереално.  Peace
2 - подбора на цветовете е пракалено крещяш, ако фоновете бяха по-нежни като цвят щеше да е далеч по-добре, черно-белите герои на Дисни също не ми допадат, ако се заместят с рекламни банери, и се вмъкне текст ще е по-добре.
3 -   заложено е изцяло на модела.  Grinning
4 - Не виждам заглавие на списанието, набива ми се банера на бг-мамма, правя асоциация със сайта, можело е автора да измисли нещо по-оригинално за име на списанието. Повечето неща са готови банери, по-малко творчество.
5 - по-стандартно, нещо с което е свикнало окото, не е много грабващо.
6 - харесва ми, не ми става ясно как всъщност се казва списанието - Дискавър или с по-късия текст отдолу, иначе като композиция е много добро, красиво съчетание на цветовете, усещане за естетика. Но... повтарям се, нещо липсва, като за първи път се справяме добре. Текстовете във всички неща куцат...
7 - намачкания бекграунд не ми допада, малко тривиално е това с ангелче и дяволче, харесва ми идеята за "Калпазанче" - наръчник на палавника  Laughing, забавно е, и заглавията са много закачливи.
8 - комбинация от английски и български не ми се нрави, това просто го няма никъде, нищо лично, да приемем, че автора е търсел ефекта от текста на латиница и не го е открил при кирилизираните шрифтове. Допада ми идеята за индекса на страниците отстрани, декорацията с четките също ми харесва.
9 - нещо не ме грабва.
10 - много добро, право в десетката  Joy, чудесна комбинация от цветове, уловен е чудесен момент в използвана снимка, комбинацията с маргаритки е много романтична.
11 - също мой фаворит, решението на снимката в цветовата гама на синьото, ми напомня за синевата на лятото и морето, само пеперудката нещо не ми допада. Ако беше "истинска" сякаш щеше да е по-добре.
12 - доста шарено, дори и за моя вкус, харесвам шаренко но ми идва малко в повече...   Peace
13 - малкия сладур на Ани, харесва ми, ама този кафяв фон от `де го извади автора  Shocked,
14 - малката кукла на лулу, чудесна корица, премерена, като композиция е добре, бялата линия за строук не ми харесва, разрязва текста.

Това е от мен момичета, ще си помисля до вдругиден, за да си кажа окончателните фоворити  Grinning
Дано да няма убидени и сърдити.   bouquet
Виж целия пост
# 50
1, 9 и 10 - грабнаха ме от раз  Peace!
Виж целия пост
# 51
аз гласувах за 7.
Откроява се сред останалите
И при картичките гласувах пак за 7-
поради същата причина.
Ако отида в една будка /така ли се казва?/ за вестници,
сред многото пъстротия и снимки номер 7 ще се набие в очите ми.
Ще го взема,разгърна и вероятно купя.
Може и да не е оригинална идеята за ангел и дявол ,но то погледнато така нищо в света вече не е оригинално-
винаги някъде ,някой вече е осъществил всяка идея
Виж целия пост
# 52
Айде и аз да гласувам... и отивам да подкупвам Микки да ми каже кой води??!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 53
10,11 и 12. Peace
Виж целия пост
# 54
Всички са много хубави  bouquet
Гласувах за 3 и 11, Peace
Виж целия пост
# 55
Гласувах! Simple Smile

Браво на всички - много добре сте се справили! Heart Eyes Винаги има какво да се разкритикува, но това важи и за купените списания, за които се предполага, че са минали през професионален дизайн! Общо взето малко ме изненада факта, че почти никой не е използвал анимационни герои за корицата. Все пак това е детско списание(т.е списание, което има за цел да грабне вниманието на децата, а не на родителите или аз нещо не съм разбрала newsm78). Едва ли децата биха се впечатлили толкова само от снимки на други деца.  Но, може и аз да не съм в час, защото не съм виждала ни едно българско детско списание! Моля не го приемайте като критика, просто споделям изненадата си.  Hug  bouquet Иначе много ми харесаха някои от надписите на темите - страхотни идеи!

Успех на всички!  bouquet

Виж целия пост
# 56
Не знам за вас (нямах време да чета кой какво е писал), но аз се изкьорих, понеже някои не се отварят в по-голям размер.
1 - От пръв поглед ми харесва, снимката на Малена ме грабва определено. Фонът ми изглежда  размазан, както и надписите долу. Буквите горе са готини, но ако са с по-насиотени цветове ще е по-добре, както и надписите долу.
2 - Струва ми се сполучливо.
3- Много шик, НО : същата тази линия през лицето на малена и мен ме дразни. Квадратчето с темичките може да е другаде.
4. Не трябваше ли да е предназначено за детската аудитория, не за майки?  newsm78. По принцип ми харесва.
5- Харесва ми - по-раздвижено е.
6- Определено ми е фаворит - много е стилно! Браво!
7 - Идеята на снимките е добре, но като цяло нещо не ме кефи.
10 - като   6
11 - много мрачна гама
12 - като 10 и 6. Много е свежо.
14 - Хареса ми.
За останалите не знам какво да кажа.
В крайна сметка гласувам за 6, 10 и 12. Ако имах право на още гласове - и за 5 и 14.
Виж целия пост
# 57
Айде и аз да гласувам... и отивам да подкупвам Микки да ми каже кой води??!!!  Mr. Green
И Микки не вижда класирането Sad Ако знаеш как ме гризе любопитството
Виж целия пост
# 58
Е как не го виждаш??
Кажи кого да подкупя, някой модератор ли?? Mr. Green
Виж целия пост
# 59
Кате, и аз си мислех, че поне аз ще го виждам, ама не, не го знам.  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия