Кой етаж да избера?

  • 4 311
  • 39
 Трябва да избирам  първия или втория етаж от четири етажна кооперация.Под първия етаж има гаражи отпред и стаи отзад.
На първия етаж предимствата са ,че по-лесно ще прекараме тръбите за парното и в задната страна на къщата откъм градината можем да си направим стълби които да свързват терасата на хола с градината/барбекюто,което още несъществува Mr. Green
Втория етаж  е по-светъл и може би по-топло през зимата.

ПОМАГАЙТЕ Hug
Виж целия пост
# 1
Втория.
Тая стълба към градината...не знам как ви е организиран двора ( ограда, охрана), но една врата повече е едно нещо повече за мислене- врата, ключалки, СОТ евентуално.
Тръбите за парното веднъж се прекарват, но студа на 1я етаж си е за постоянно. Освен това колкото по на ниско, толкова по шумно.
Виж целия пост
# 2
Бих избрала втория.
Виж целия пост
# 3
И аз втория Peace
Виж целия пост
# 4
Вторият бих избрала - първите етажи винаги са по-влажни и студени.
Виж целия пост
# 5
Втория етаж. Peace
Виж целия пост
# 6
Бих избрала втория етаж. Мисля, че там ще е по-светло и по-лесно за отопление през зимата. Peace
Виж целия пост
# 7
И аз бих избрала втория!
Виж целия пост
# 8
Втория етаж.
Виж целия пост
# 9
Аз бих предпочела втория етаж. Освен че ще е по-топло и по-светло, по-ниският етаж е по-удобен за по-възрастните ви родственици, на които в един момент стълбите ще започнат много да тежат.
Виж целия пост
# 10
Втория
Виж целия пост
# 11
Тая стълба към градината...не знам как ви е организиран двора ( ограда, охрана), но една врата повече е едно нещо повече за мислене- врата, ключалки, СОТ евентуално.

Абсолютно. И аз бих избрала втория.
Виж целия пост
# 12
Аууу, колко сме единодушни  hahaha Joy

Втори и от мен  Peace
Виж целия пост
# 13

И аз.   Peace
Виж целия пост
# 14

и аз! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия