Костенурката Франклин

  • 13 580
  • 91
Накой може ли да ми помогне в намирането на тази костенурка  Mr. Green Имам книжки, мисля всички серии, ама нещо плюшено не може ли да се измисли  Rolling Eyes Помагайте, че Сашето ще ме разкости, ако пак се прибера без Франклин   newsm66
Виж целия пост
# 1
Скоро го гледах Франклин в Марсел... Whistling
Виж целия пост
# 2
Гери е фен на Франклин Grinning - има няколко касетки с него, та ако имате видео - ще даде на Сашето да погледа Wink За играчки, не мога да помогна, обаче Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
На Иван му донесоха от Германия един голям Франклин.Тук не съм виждала.Е, не съм и търсила де.Дзверо и той е фен на костенурката, само дето преди й викаше "баба жаба" Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Играчки не съм виждала. И моята е фен на "Антин" (така казва Франклин) и й купуваме DVD-та.
Виж целия пост
# 5
Скоро го гледах Франклин в Марсел... Whistling

Kъде е това  newsm78
Виж целия пост
# 6
Виж тук Wink
Виж целия пост
# 7
Марсел Тойс ЕООД София бул. Васил Левски №65 02 - 986 38 14
Виж целия пост
# 8
В подлеза на бул. България до техникума по текстил. Днес го видях - плюшен, около педя висок за 5 лв Grinning
Виж целия пост
# 9
Лелеееее, отивам да видя!
Виж целия пост
# 10
В подлеза на бул. България до техникума по текстил. Днес го видях - плюшен, около педя висок за 5 лв Grinning

Shocked

jj okocha , aко го купиш пусни едно фото, моооля.
Виж целия пост
# 11
Лелее,и аз го издирвам цяла година вече ,ако някой го намери да пусне снимка моляяяяяяяяяяяяяяя Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 12
Покрай Коледа овършах София за пустата му костенурка и никъде не намерих. Продават една, но тя е като нинджите, а не Франклин. Виждала съм в едно дете от градината, но може би е от чужбина. Ако на бул. България намериш-свиркай.
Виж целия пост
# 13
Ние имаме точно тази, която прилича на нинджа, но е много сладурска и синът ми си я нарича Франклин. Бях му я заръчала за подарък от леля му и тя беше открила само тази. Виждала съм я същата, но в по-големи размери от нашата на витрината на магазина Чико, срещу Южния парк
Виж целия пост
# 14
и аз искам фото на плюшен Франклин.  Praynig

Обаче съм разтроена, какво да му купя на моя син... Франклин (ако намеря), Мечо Пух или някое от Телетъбисите?
Ако имате сведение, за местонахождението на последните, ще е чудесно  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия