Разширени вени- кой, как се бори с проблема?

  • 531 297
  • 1 111
# 90
Запис.
Виж целия пост
# 91
досега не съм се интересувала по въпроса,защото нямам такъв проблем.сестра ми имаше разширени вени по краката,от преумора,натоварване...
тя използваше серума против разширени вени на Anew clinical и остана много доволна.

Серум за крaка против разширени вени Anew Clinical Лазер SPF 15



ПРОБЛЕМ
Разширени вени и несъвършенства по краката.

КАК ДЕЙСТВА
Революционната формула на Anew за премахване на разширените вени по краката е безболезнен начин видимо да се намали забележимостта им и да се предотврати повторната им поява. Кремът доставя активни съставки директно на проблемните зони.


РЕЗУЛТАТ

# Доказано намалява видимостта на разширените вени само след 7 дена употреба.**
# След 8 седмици при жените се забелязва до 50% намаление в забележимостта на разширените вени, а участвалите в проучването се чувстват по- уверени в добрия вид на краката си.**

** Базирано на дерматологично проучване RCTS-2084, обхващащо период от 8 седмици сред 69 участници.

УПОТРЕБА

Използвайте два пъти дневно, нанасяйки щедро на и около засегнатите зони на краката.
дано съм била полезна...успех!
Виж целия пост
# 92
Имам и аз раширени вени, за които след направен преглед във ВМА ми препоръчаха операция с лазер.Явно при мен проблема вече не е само козметичен.Редувам лятото да пия по 2-3 месеца детралекс, но от скоро го спрях.Колкото наближава времето толкова повече се притеснявам.Искам да получа повече мнения и съвети, защото още немога да се реша, а не искам да ми станат краката катон на баща ми - подути и почти лилави.
Виж целия пост
# 93
Малко ъп на темата.
Аз имам някакъв начален стадий на разширени вени. Нямам изпъкнали такива, а проблемите ми се появяват само лятото. Изразяват се в "сващане на прасеца"...
Преди малко забелязах, че ми се е пукнал кръвоносен съд на прасеца и имам лилаво петно на крака....да ви питам това от самосебе си изчезва или трябва да се маже с някакъв крем? Ако е с крем - препоръчайте ми някакъв

Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 94
Tanati маха се с лазер   Peace
Виж целия пост
# 95
Имам една приятелка, която има разширени вени и знам, че трябва да ходи на токчета. Също така се маже с разни неща, но конкретни продукти не знам! с това само мога да помогна Confused
Виж целия пост
# 96
Аз имам разширена вена и доста години ми сьздаваше проблеми,най вече лятно време-ужасна болка Sad,постоянно мазане с гелове и т.н и накрая миналата година в Пловдив ми направиха операция.Доволна сьм,макар ,че много рядко,но като ходя доста време с токчета или стоя доста време права,ме наболява,но рядко се случва..
Аз сьм за  Peaceоперация,макар че казват ,ако си склонен след време пак може да се появи на друго место
Виж целия пост
# 97
Ми те моите реално не се водят разшитени...доктора ми каза, че е понякога имам някакво затваряне на клампите ли...не помня вече....Аз не мога да слеза от високите токове заради друг проблем. А за лилавото петно...нито се вижда вена, нито е изпъкнало...като подкожен кръвоизлив е...мислех си, че не е толкова сериозно и може да се махне по лесен начин Confused
Виж целия пост
# 98
Макар че не е препоръчително да подновявам стара тема, го правя, с надеждата, че adkosan ще се включи, за да обясни по-подробно за лечебното гладуване. Опитах се да пратя лични съобщение, но кутията й е пълна. Интересува ме не само гладуването, но и самото захранване. Както и продължителността. Необходимо ли е лекарско наблюдение и изследвания преди това?
Виж целия пост
# 99
Mamadanii,видях че се интересуваш от лазерното премахване на разширените вени.Аз си правих преди 4 години на горната част на крака и нямам никакви болки.От както забременях забелязах, че ми се е увеличила вената в долната част на крака и е болезнена.И мисля след като рода да си премахна вената и в долната част на крака.Не е болезнено и белегът е една точица.Възстановяването е бързо.Ако имаш въпроси пиши на лични. Hug     
Виж целия пост
# 100
Ако цял ден сте били на крак и са ви отекли и подули краката,вземете някакъв алкохол/концентрат,водка напр. или от много силната ракия,която се използва за лек предимно/ и си намокрете обилно мястото/аз си правя нещо като чорап-от стъпалата до глезените се намазвам с едно памуче/ и си полегнете малко ,така както сте с мокрите крака.До 20 мин. и болката ,и  отокът изчезват ,умората върху краката също.Преди време бяха ми казали ,ако изгоря на плажа или просто почувствам тялото си прегрято,да се намажа с медицински спирт,но тъй като не винаги го имам под ръка пробвах с някакъв алкохол веднъж и се получи пак добър ефект.После експериментирах и върху краката и сега си имам една бутилка водка,с която буквално си "мия краката",когато са уморени или подути .
Виж целия пост
# 101
Момичета,Детралекса лекар ли ви го изписа?
на мен да

аз го пия от около месец и болката много намаля  Wink за сега ми действа
ще продължавам да го пия докато не преминат жегите


Aз го пия от 2 седмици. Мисля да направя курс- 3 месеца.
Виж целия пост
# 102
DOXIUM 500, струват 13-14 лв, една опаковка стига за един месец, пият се след храна веднъж дневно,ако желаете направете си един курс с тях и вижте как ще се чувствате.аз ги пия от седмица и  засега съм доволна.

Само с рецепта ли могат да се приемат?Имам предвид,че хапове такива като на Wallmark, които могат да се приемат и без рецепта и имат много добри лечебни свойства.

А колко е препоръчително да се пият? 1-2-3 месеца???
Виж целия пост
# 103
и аз имам разширени вени, но засега не ми създават проблем мажа с мехлем
Виж целия пост
# 104
Zr  mami,az imam veni  po  vutre6nata strana  na  krakata  i se maja s VITASIN i sam mn dovolna. Po-malkite veni  iz4ezvat  sled nqkolko dni mazane. I  ne e  skupo. Dano  pomogne i na vas.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия