Въпрос за фолиевата киселина?

  • 884
  • 6
Момичета, аз пия фолиева киселина от 1-2 месеца.Вземам си от обикновените таблетки неофилик. Въпросът ми те трябва ли да се вземат постоянно?Аз например не ги пия по време на цикъл, а започвам тогава когато бебеправим до евентуалната бременност или цикъл. Освен това, не обичам много плодове, но наблягам главно на салатките.При това положение трябва ли да пия фолиевата киселина неприкъснато.Приятен ден на всички съфорумки.
Виж целия пост
# 1
Да, всеки ден по едно хапченце от 0,4 мкг.
За да се натрупа нужното количество, трябва да я пиеш 3 месеца, след което спокойно да бебеправите.
Но повече момичета си я пият без да чакат Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Добро утро  Hug
Влез в календара на зачатие, там има една статия за фолиевата киселина. Ще прочетеш всичко, което е необходимо да знаеш   bouquet
И аз пия фолиева киселина, сега започвам 3-я месец  Peace
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8236.msg128240#msg128240

----> "ВАЖНО, ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПОПИТАШ"
Виж целия пост
# 4
офф Гито вече ще те трепа с тез въпроси и темии newsm61 smile3515 smile3511отивай да четеш smile3513
Виж целия пост
# 5
И аз я пиех не много редовно, но на профилактичния преглед, когато споделих с моята гинеколожка, тя ми каза: "С ей това дето го правиш, нищо не правиш!" Така че моме - всеки ден! Освен това наскоро имаше статия в нета за ФК, че намалявала риска от инсулт.
Виж целия пост
# 6
поредната безсмислица  ooooh! в началото има една закована тема "ВАЖНО! ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПОПИТАШ!" - ти направи ли си труда да я прочетеш? фолиевата киселина се пие всеки ден, а не в определени дни от цикъла, написано е от ясно по-ясно! и се пие МЕСЕЦИ наред преди и след забременяване, ВСЕКИ ДЕН. беше ти обяснено няколко пъти, че такива въпроси може да задаваш в седмичната тема където се питаме една друга за всякакви тъпотии, които ни идват на ум и няма нужда да товариш и без това натоварения форум с неща които са написани на 100 места, трябва просто да си направиш труда да прочетеш  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия