Проблеми с шевовете...

  • 3 141
  • 18
# 15
Оф, ама от някои гинеколози пишман да станеш
Ето, моята ме въртя 6 месеца, а другия доктор за 2 часа ми свали конеца с тази паста - йодасепта

на мамата, дето каза да се внимава - да, така е, съгласна съм с нея!
аз нищо не усетх, конеца беше по-встрани /епизиотомия/, не ми е щипало като се намазх, не ми е горяло - нищо!

дано при всички да мине така лесно, абе ако може и изобщо - без усложнения !!!  Peace
Виж целия пост
# 16
Оф, ама от някои гинеколози пишман да станеш
Ето, моята ме въртя 6 месеца, а другия доктор за 2 часа ми свали конеца с тази паста - йодасепта

на мамата, дето каза да се внимава - да, така е, съгласна съм с нея!
аз нищо не усетх, конеца беше по-встрани /епизиотомия/, не ми е щипало като се намазх, не ми е горяло - нищо!

дано при всички да мине така лесно, абе ако може и изобщо - без усложнения !!!  Peace
Точно така.И аз съм ползвала йодасепта.
Виж целия пост
# 17
Наистина аман от гинеколози.На мен проблема при раждането дойде от страх.Имах един спонтанен аборт, при който д-рчето Шуманов ми направи кюртажа на живо, а уж каза че ще ми сложи упойка. Умрях от болки.Отидох да раждам с нагласата, че пак ще боли така. В резултата, на което кръвното ми беше 160/110 и май кръвоизлива беше в следствие на това.А се оказа, че въобще не е страшно и ще кажа на всички - не се страхувайте, самото раждане въобще не боли и не е страшно. Не правете моята грешка да умирате от страх и да правите лошо на себе си. Днес пак съм на гинеколог, този път при друг.Дано ми каже нещо различно и по-обнадеждаващо...Стискайте палци, ще пиша за резултата. newsm17
Виж целия пост
# 18
Относно Бивацина - изпръсках три флакона и получих и от него непоносимост. Започна страшен сербеж и отоци, които не сте и виждали. Имах чувството, че ще ми се сцепи кожата. И чак след четвъртото такова подуване, гинекологът ми се сети че явно е прекалил със съветите да ползвам Бивацин.Оказа се,че той трябва да се ползва не повече от седмица. А аз "умната" се пръсках с него повече от месец. #2gunfire
И аз това щях да пиша да се внимава с Бивацина, аз изпръсках 2 флакона и получих гъбички от него, та после и тях лекувах. При мен оттокът беше силен само в болницата, после слава Богу всички заздравя. Пробвай промивки с лайка, ако не алерген за теб. Друго не се сещам. Rolling Eyes Пожелавам ти скорошно възстановяване, че като се сещам какъв малък кошмар си е. Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия