Разградските мами цената си знаят и много,много не си траят!

  • 10 365
  • 299
# 285
Малеее ко сте правили вие бе  smile3501 забавлявали са наще.Урааааа ще имаме нова тема заглавията който сте предложили ми харесват така че Марго ти си на ход Hug
Виж целия пост
# 286
Барбе страхотен мус си ни спретнала може ли допълнително newsm78
Виж целия пост
# 287
Със свински мръвки и мезета и студени питиета в Разград жегата морим и се веселим.

На мен ей това ми хареса ,ама незнам за другите! Вие кажете какво искате за заглавие ,аз не се меся! Peace
Виж целия пост
# 288
Добро утро леле какъв махмурлук ме го от снощи.Вие как сте? newsm78
Виж целия пост
# 289
Със свински мръвки и мезета и студени питиета в Разград жегата морим и се веселим.

На мен ей това ми хареса ,ама незнам за другите! Вие кажете какво искате за заглавие ,аз не се меся! Peace
Става става  Peace
Виж целия пост
# 290

 Благодаря ви , момичета, трогната съм. Да почерпя,макар и виртуално.

     
   
Виж целия пост
# 291
Ауууу Бубеее страхотна почерпка .Благодаря !  Hug
Виж целия пост
# 292
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА БУБЕТО И РОСЕН!ОЩЕ МНОГО ГОДИНИ ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ!
Виж целия пост
# 293
Марго,пускай новата тема,че да се запиша до като изтрезняват сношните купонджийки!
Виж целия пост
# 294
Марго,пускай новата тема,че да се запиша до като изтрезняват сношните купонджийки!


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Бен миличка  Hug  още за заглавие нищо не са решили ! Немога да я пусна без заглавие !


Ей момичета сериозно !Хайде решете какво да е заглавието за да мога да пусна новата тема!



ЕХООООООО !!! ЗАГЛАВИЕ МОЛЯЯЯЯ!!!  с какви букви трябва да го напиша ???   Хайде деее , щени заключат ние заглавие не сме избрали !!!
Виж целия пост
# 295
                         ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА БУБЕТО И РОСЕН!
Да сте много щастливи и да изкарате още дълги години съвместен живот в любов и разбирателство, търпение и отстъпки. Весел празник!

Виж целия пост
# 296
ЗАГЛАВИЕ!!!!! моляя !!! Хайде дее ! Разберете се за нещо и да приключваме с тази  тема ....
"По разградски се веселим и много,много ний не спим " -> Това е предложение от Павлинка .Моляви  избирайте по-бързо!
Виж целия пост
# 297
Браво, браво - снощи пили, яли и се веселили, а аз над учебниците - гадост.Но след утре се включвам и аз в купона Twisted Evil . Момичета да ми стискате палци, ама много силно за утре, че нещо много се спекох днес, едно ми е притеснено и нервно.....и само си мисля, че ще ме скъсат Sad
Марго на мен всички заглавия от снощи, които сте измислили ми харесват, така че което и да сложиш - добре ще е, но да си кажат и другите.
Честита годишнина на Бубето и Росен!Дълго младейте, век поживейте , много се смейте и във всичко успейте!
Виж целия пост
# 298
Пускам още едно предложение за заглавие, без пиячка и ядене, че е срамота.  Joy
С кофички, с коли, с лопатки разградски дечица сладки в пясъчника припкат все и играят на море
Виж целия пост
# 299
Новата тема !!!


Пускам още едно предложение за заглавие, без пиячка и ядене, че е срамота.  Joy
С кофички, с коли, с лопатки разградски дечица сладки в пясъчника припкат все и играят на море

Миа много хубаво това ,за следващия път си го заплювам !  hahaha Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия