Почистихте ли /изпрахте ли/ и с какво количката за новороденото

  • 2 629
  • 46
Та това ми е въпросът newsm78. Количката ни е нова, извадена от кашона /т.е. не е излагана в магазина/ и се чудя необходимо ли е да я пера или почиствам? И дали евент. има някакъв дезинфектант, подходащ за бебета, с който мога само да я "мина" отвътре? Вие как постъпихте?
Виж целия пост
# 1
Ами аз не съм я прала, просто постилам една пеленка и върху нея слагам бебчо. Моята количка също беше в кашон. Мисля, че няма нужда чак толкова да се престараваме Thinking. Приятни разходки и весели емоции с бебето Hug
Виж целия пост
# 2
Забравила съм, но май я минахме с памуче със спирт  newsm78
Виж целия пост
# 3
Не съм я прала- постилах пелена отдолу. Wink
 
Виж целия пост
# 4
Сменихме 3 колички и нито една не съм прала преди употреба.Количката се ползва за разходки на вън, където изобщо не може да става въпрос за каквато и да е чистота, така че не виждам смисъл да я чистиш.Но все пак това е въпрос на лично виждане.Ако смяташ, че трябва по някакъв начин да я почистиш, най-добре я изпери.Аз така процедирам - като се изцапа я разглобявам и пера в пералнята, но преди първото ползване не съм го правила.
Виж целия пост
# 5
Не  Tired
Виж целия пост
# 6
Мерси  Grinning  И аз мисля да не я пера/чиста, но все пак ме загриза съвеста и реших да попитам
Виж целия пост
# 7
аз пък я изпрах. не ми е приятно да се чудя къде ли е била търкаляна или лазена от всякакви животинки например. не ми отне кой знае какво време или усилия, ама сега мирише на хубаво  Grinning
Виж целия пост
# 8
Не, но като беше по-малък му постилах пелена, защото и коланите не се махат и не исках да му обиват. Когато купихме количката беше цялата разглобена и увита в тон найлони, така, че беше чистичка.
Виж целия пост
# 9
Не съм я прала. Докато беше малък спеше върху одеалце.
Виж целия пост
# 10
Не съм я прала- постилах пелена отдолу. Wink
 
Peace
Виж целия пост
# 11
Лекси,има дезинфектант на Чико.Ако случайно решиш да я переш можеш да го пробваш.Моя  приятека го купи и каза че  е много доволна.
Виж целия пост
# 12
Не съм я мила ,нова беше .
Виж целия пост
# 13
Аngela, а дали мога с него само да я забърша от вътре /както Никол със спирта/? Не ми се ще да я пера, защото пред нас разпечатаха кашона, а има и мъничко матраче, което ще застилам с чаршафче т.е. бебо прако няма да се допира до нея.
Виж целия пост
# 14
Не съм я прала- постилах пелена отдолу. Wink
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия