Програма zа фото-колаж.

  • 2 116
  • 5
Предварително си посипвам главата с пепел, че при толкова фото-теми пускам нова, но се zагубих иz тях и не можах да намеря каквото ми трябва в бърzината Embarassed РеШих да направя zа подарък един колаж от двадесетина снимки (раzхвърляни), съвсем прост. Препоръчайте ми някоя програмка, моля, много Ще съм ви благодарна  Simple Smile bouquet
Виж целия пост
# 1
фотошоп Peace
Виж целия пост
# 2
Бибе, с Пикасата става прекрасно. Хем костенлос, хем бързо и лесно. Peace
Виж целия пост
# 3
Бибе, с Пикасата става прекрасно. Хем костенлос, хем бързо и лесно. Peace

Вечке, я кажи за тази Пикаса. Аз я пробвах, обаче не останах доволна. Да не говорим, че на компютъра му дойде нагорнище като разместих няколко  снимки и смяташе после 5 мин. Shocked (не ми се е случвало при никоя друга програма). С моите двадесет и кусур снимки щях цяла нощ да го чакам да се насмята. Признавам обаче, че не я разгледах много подробно, защото бързах с въпросното чудо на изкуството Wink и нямах време за бъзикане на програмки с неясен резултат.
Навремето бях попадала на една малка безплатна програмка, беше на някакъв диск от списание, с която бях направила няколко колажа за проба и бях много доволна, ама пусто като не се сещам вече коя беше, май беше нещо на Ulead, но абсурд да се сетя, и затова питах дали някой незнае нещо от сорта.
Аз между другото колажчето го скопосах още миналата седмица със.... (не се смейте Wink) Word.  Нагласих си снимчиците и накрая конвертирах в .jpg, стана чудно Simple Smile и лесно и бързо при това....
Виж целия пост
# 4
Аз не съм правила с Пикаса повече от 5 снимки колаж. Стана лесно при мен, защото предварително бях отделила снимките в папка и не ги търсеше из целия комп.
За Улийд се сетих и аз, но не помня коя е подпрограмата за колажите, щото те имат за панорамни снимки, за въртящи снимки, за обработка на снимки и тн.
Що да се смея за Уърда? Щом е свършил работа. Peace
Виж целия пост
# 5
Хехе, ами защото не му е уж това предназначението, ама аз го поизнасилих малко Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия