по половин или по цяла таблетка слагате в миялната машина

  • 2 852
  • 20
въпросът може да ви се   стори смешен , ама какво да правя като имам спомен че като четох тук  темите когато си избирах машина и на  няколко места пишеше че се слага по половин таблетка
вие по колко слагате и защо?
Виж целия пост
# 1
Зависи каква е машината ти. За голяма- 1 таблетка, за малка- 1/2.
Виж целия пост
# 2
Нашата е средна. В началото слагах цяла и ми оставаше препарат по чиниите и чашите. Сеха слагам пополовин Peace
Виж целия пост
# 3
Купи си препарат на прах и го мери с лъжицата. И гел става.
Виж целия пост
# 4
Цяла слагам.Прах не взимам 5 в 1 най доброто е а 7 в 1 ми стават бяли #2gunfire #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 5
май се води средна 45 см е широка , 80 е висока
Виж целия пост
# 6
за да не си повредя машинка, не ползвам таблети.
Виж целия пост
# 7
Моята е голяма и слагам цяла таблетка , но с праха ми е по- лесно да дозирам
Виж целия пост
# 8
Отдавна не ползвам таблетки, само прах и гел.
Виж целия пост
# 9
за да не си повредя машинка, не ползвам таблети.
Вярно, че е по-мързеливо с таблетки, но нали все пак машините са създадени са се ползват и в такъв вариант?! Аз понякога я режа таблетката на половина, друг път цяла, а понякога ползвам и гел.
Виж целия пост
# 10
И нашата машинка е 45 см. широка и винаги съм ползвала таблетки. Слагам цяла таблетка, с тях ми е по-лесно, иначе не мога да определя дозата на праха.
Виж целия пост
# 11
На голяма машина /за 12 комплекта/ слагам по половин таблетка. Някакъв майстор беше посъветвал така моя приятелка. Винаги изплаквам съдовете преди да ги сложа в миялната /няма засъзнали остатъци от храна/ и се измиват перфектно. Но сега съм решила да мина на прах или течен препарат, защото в инструкциите на моята машина е дадено количество от 20 гр. за едно миене, а дори и половината таблетка е повече. А и се трошат много трудно.
Виж целия пост
# 12
На голяма машина /за 12 комплекта/ слагам по половин таблетка.
И аз така  Simple Smile
Когато сложа цяла остава препарат по съдовете
Все още не съм пробвала с прах
Виж целия пост
# 13
Моята е 45 см- слагам си цяла таблетка и нямам проблеми-не ми остава препарат по съдовете, нито побеляват.
Виж целия пост
# 14
Моята е 45 см- слагам си цяла таблетка и нямам проблеми-не ми остава препарат по съдовете, нито побеляват.
И аз така правя .Пробвах с половина но не се измиват както трябва,а и е трудно да ги чупя особено като има едно топче по средата Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия